top of page

Laptop-Notebook Tamiri Ankara

Bütün marka ve model laptop-notebook bilgisayarlarınız için Garantili Teknik Servis !

Laptop-Tamiri-Ankara.png

Tüm Marka ve Modeller için Tek Servis !

        Farklı marka ve modellerde farklı servis aramak gerçekten zor olmalı. Tamda bu yüzden Revoser Bilgisayar olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir servis kurduk diyebiliriz. Bütün marka ve modellere teknik destek verebilecek uzman teknisyen kadroya ve donanıma sahibiz. Sizi günlerce bekletip üstelik getirdiğiniz laptop hakkında hiç bir fikri olmadan başka yerlerde işlem yaptıran işletmelerden müşterilerimiz çok fazla mağdur olmakta. Öncelikle belirtmek isteriz ki tüm servis işlemleri kendi atölyemizde yapılmakta olup, sadece stoklarımızda olmayan yedek parça için dışarıdan alım yapmaktayız. Yani sizler için tamamen dışarıdan bağımsız, tüm servis işlerini kendi içinde halleden bir servis kurduk diyebiliriz.

Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz ?

Hızlı ve Kalıcı Çözümler !

        Teknik servisimizdeki uzman teknisyen kadromuz ve teknik donanımımız ile gün içinde onlarca müşterimize aynı anda aksatmadan hizmet verebilecek durumdayız. Bütün bunları yaparken en önemli kısmı müşterilerimiz için hızlı arıza tespit ve hızlı çözüme odaklanmaktı. Çünkü günlerce serviste bilgisayarlarınızın beklemesi, işlerinizin aksaması sizler için en zararlı kısımlardan biri. Bunun gayet farkındayız, bu sebeple ankara bilgisayar tamir servisi merkezimize getirdiğiniz cihazlar için aynı gün arıza tespit yapılmaktadır. Sorun netleşince çözümler genellikle aynı gün halledilir ve teslim edilir. Eğer bilgisayarınızın stoklarımızda olmayan bir parça değişimi söz konusu olsa dahi en hızlı şekilde hizmet vermek adına size en geç iki iş günü içinde bilgisayarınızı teslim etmeye odaklı çalışıyoruz.

Laptop Sorunlarının Çözümleri

        Laptop ve notebook cihazlarınız için yaygın yaşanan sorunlar, müşterilerimizin sıkça yaşadığı problemlerin çözümlerini sizler için sıkça sorular sorular bölümümüzde topladık. Buradan sorunlarınızla alakalı çözümlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page