top of page
Ankara Toshiba Servisi.jpg

Ankara Toshiba Servisi

Ankara-Toshiba-Servisi.png

Toshiba Laptop ve Projeksiyon Servisi

       Ankara Toshiba Servisi olarak, cihazlarınız için birçok yedek parça ve teknik donanıma sahibiz. Öncelikle bize getirmiş olduğunuz cihazlarınız için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Bulunan sorun üzerine size neler yapılacağı, nasıl bir yol izleneceği bilgisi verilir. Sizin onayınız alındıktan sonra ekibimiz en hızlı sürede sorunu çözecek ve sizin zamanınızı günlerce almayacaktır.

       Ankara Toshiba Teknik Servisi merkezimizde, cihazlarınız için birçok yedek parça ve teknik donanıma sahibiz. Öncelikle bize getirmiş olduğunuz cihazlarınız için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Bulunan sorun üzerine size neler yapılacağı, nasıl bir yol izleneceği bilgisi verilir. Sizin onayınız alındıktan sonra ekibimiz en hızlı sürede sorunu çözecek ve sizin zamanınızı günlerce almayacaktır. Yapılan tüm işlemler garantili ve faturalı olmakla birlikte müşterilerimizin mağduriyetinin tamamen önüne geçmiş bulunmaktayız.

ankara-toshiba-laptop-projeksiyon-tamir-

Toshiba Laptop Sorunlarının Çözüm Merkezi

       Toshiba Servisi olarak müşterilerimizin sıkça karşılaştığı sorunlar üzerinde detaylı inceleme yapıp sizler için en kısa sürede kalıcı çözümler üretmek adına her geçen gün daha fazlasını hedefliyoruz. Özellikle müşteri odaklı çalışıyor olmamız yıllardır Ankara'da toshiba servisleri denilince akla gelen ilk firmalardan olmamızın başlıca nedenidir.

Toshiba-laptop-ekran-degisimi.png

Toshiba Ekran Değişimi ve Tamiri, Laptop Ekran Değişim Fiyatları

Laptop ve Notebook bilgisayarlar sürekli birçok koşulda yanımızda taşıdığımız ve günlük işlerimizde oldukça kolaylık sağlayan cihazlardır. Ancak bazı durumlarda laptopların dayanıklılığı ve sağlam olduğu gerçeği ekranlar için geçerli değildir. Belki de laptoplarda en hassas olan parçalardan olan laptop ekranları bazı durumlarda kırılmakta veya çatlamaktadır. Toshiba laptop ekran değişimi için Ankara Toshiba Servisi merkezimizi tercih edebilir tüm değişim ve tamir işleriniz için garanti ve fatura alabilirsiniz. Toshiba laptop ekran fiyatları için bilgisayarınızı servisimize getirerek  veya iletişim bölümünden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

toshiba-laptop-anakart-tamiri-degisimi.p

Toshiba Laptop ve Notebook Anakart Tamiri, Değişimi, Anakart Fiyatları

Anakartlar bilgisayarlarımızın merkez beyin görevini gören parçalardır. Bütün donanım parçalarının ortak birleşme noktası olan anakartlar, genellikle aşırı voltaj yüklenmesi, farklı bir donanım parçasının bozuk olması sebebiyle zamanla bozulmakta veya arıza vermektedir. Ankara Toshiba Servisi merkezimizde bozuk anakartlar için toshiba laptop anakart tamiri veya değişimi işleri yapılmaktadır. Toshibanın en yaygın satellite anakart fiyatları genel olarak geniş bir aralığa sahiptir. Tam fiyat bilgisi için servisimizle iletişime geçerek bilgisayarınıza uygun anakart fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

toshiba-ekran-karti-tamiri-degisimi-fiya

Toshiba Ekran Kartı Tamiri, Değişimi, Ekran Kartı Fiyatları

Ekran Kartları Laptoplar da genellikle on board kullanılmaktadır. Ancak bazı performans ve oyun bilgisayarlarında harici ekran kartı yani ekstra bir parça olarak ekran kartı bulunmaktadır. Bu tür toshiba ekran kartlarının modeline ve özelliklerine göre ekran kartı fiyatları değişmektedir. Toshiba teknik servisi merkezimize gelen cihazlar için önce toshiba ekran kartı tamiri işlemleri uygulanmaktadır. Çünkü en az maliyet ve kalıcı çözüm için tamir şansı her zaman önceliğimizdir. Eğer tamir edilemeyecek durumda olduğuna eminsek son çare olarak laptop bilgisayarınıza en uygun ve özellikle uygun ekran kartı seçimini uzman teknisyenimiz ile birlikte yapabilirsiniz.

ankara-toshiba-batarya-pil-fiyatlari-sat
Toshiba Laptop ve Notebook Batarya, Pil Çeşitleri, Fiyatları

Laptop ve Notebook bilgisayarların belkide en öne çıkan özelliği her ortamda elektrik bağlantısı dahi kullanabiliyor olmamızdır. Toshiba laptop bataryası çeşitleri model ve gücü yani mAh değerine göre değişmektedir. Bu sebeple servisimizde çeşitli toshiba laptop ve notebook bataryalar stoklarımızda sürekli bulunmaktadır. Orjinal ve A kalite muadil olarak iki çeşit bataryalar ile bütçenize en uygun olanını satın alabilir, toshiba laptop batarya fiyatları hakkında servisimizden bilgi alabilirsiniz.

toshiba-laptop-notebook-adaptor-cesitler
Toshiba Laptop ve Notebook Adaptör Çeşitleri, Fiyatları

Laptop bilgisayarların sağlıklı bir şekilde sarj olması ve doğru enerji ile çalışması için sarj adaptörleri önemli bir enerji aktarımı yapmalıdır. Bu durumda kullandığınız toshiba laptop adaptörü arızalı veya bozuk olduğunda o şekilde kullanmak bilgisayarınızın diğer donanım parçalarına zarar vermektedir. Örneğin; anakarta veya güç kaynağına fazla akım vermesi durumunda laptopunuzda daha ciddi problemlere yol açılmaktadır. En çok satılan modellerden toshiba satellite a300 adaptör ve her modele uygun toshiba adaptör çeşitleri firmamızda sürekli olarak bulunmaktadır. Toshibanın birçok modelinde kullanılmakta olan 19v 4.74 a adaptör de firmamızda orjinal ve A kalite muadil olarak bulunmaktadır. Toshiba adaptör fiyatları için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

toshiba-laptop-harddisk-hdd-ssd-satisi-f
Toshiba Harddisk-hdd, Ssd Değişimi ve Fiyatları

Bilgisayarlarda hafıza ve veri işleme görevlerini gören harddiskler, zaman geçtikçe boyut açısından kullanıcılara yetersiz gelmektedir. Çünkü gelişen uygulama, oyun, daha kaliteli görseller ve medyalar demek bilgisayarınızda daha fazla hafıza demektir. Toshiba laptop harddisk çeşitleri farklı boyut ve yazma hızına sahip özellikleriyle firmamızda bulunmaktadır. Toshiba 1tb Harddisk, Toshiba 2tb Harddisk gibi yüksek boyutlarda harddiskler ile bilgisayarınızın hızlanması ve daha rahat çalışma alanına sahip olması için sizde harddiskinizi servisimizde 30dk. gibi sürede yükseltebilirsiniz. Ayrıca günümüzde yaygın olan toshiba ssd harddisk çeşitleri ile normal kullandığınız harddiskten ssd ye geçiş yaparak bilgisayarınızın hızlanmasına katkıda bulunabilirsiniz. Toshiba laptop için harddisk fiyatları hakkında servisimizden bilgi alabilir, bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

bottom of page