top of page
ankara lenovo servisi.jpg

Ankara Lenovo Servisi

       Ankara Lenovo Servisi olarak uzun yıllardır sektörde iş tecrübesine sahip teknik kadro ve donanımımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Donanımsal ve yazılımsal birçok problemlerinize çözüm üretmekteyiz. Lenovo teknik servisi merkezimizde getirdiğiniz cihazlar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Tespit edilen sorun üzerine size bilgi verilir ardından sizin onayınız ile işleme devam edilir. Parça değişimi ve tamir olan cihaz için duruma göre garanti verilmektedir. Tekrar aynı sorun ile karşılaşmamanız için size hızlı ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. Laptop tamiri Ankara merkezimizde yaptığımız işlerin ve müşterilerimizin her zaman yanındayız. Referans müşterilerimizin bize en değerli tarafları bize dönüş ve düşünceleridir. Ticaret ahlakını benimseyerek yaptığımız işlerde müşterilerimiz için en iyi olanı sunmaktayız.

Lenovo Servisi Ankara için çağrı merkezi Tel: 0312 229 79 70 ve 0312 229 79 71 Şirket hattından ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Lenovo teknik servisi Merkezimizde uygulanan tüm hizmetler kurumsal servis güvencesindedir. Hizmetler için hemen bize ulaşın.

ankara-lenovo-servisi.png

        Lenovo servisi Ankara merkezinde artık donanımsal olduğu kadar yazılımsal güvenlik sorunları, format, işletim sistemi güncellemeleri ve birçok konuda sizlere destek vermekteyiz. Sizleri en kısa zamanda müşterilerimiz arasında görmek bizi mutlu edecektir.

Lenovo Laptop & Notebook Servisi

ankara-lenovo-laptop-tamir-servisi.jpg

Lenovo Laptop Servisi olarak lenovo bilgisayarlarınız için bütün hizmetleri karşılayacak servis hizmetini tek çatı altında topladık. Yıllarca sektörde uzmanlaşmış Ankara Lenovo Servisi teknik kadromuz ile tüm sorunlarınıza çözüm üretebilecek bir servis olduğumuzu söyleyebiliriz. getirdiğiniz cihazlar için ücretsiz arıza tespit yapılır ve sorun hakkında size bilgi verilir. Onayınız doğrultusunda sorun çözülerek genellikle aynı gün teslim edilmektedir. Günlerce gereksiz yere serviste beklemeye artık son !

Ankara Lenovo Teknik Servisi Neler Yapıyoruz ?

Lenovo laptop anakart tamiri için servisimizde sizlere en detaylı chip değişimi, intel chip set tamiri gibi hizmetleri sunmaktayız. Anakartlar laptopların aslında en önemli merkez parçasıdır diyebiliriz. Çünkü bütün donanımlar anakart üzerinde toplanmaktadır. Lenovo anakart tamiri için servisimizde sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı çözümleri sunmak adına tüm teknolojik donanıma sahibiz. Lenovo laptop anakart değişimi işlemleri ise servisimizde en son çare olarak yapılmaktadır. Çünkü Lenovo Teknik Servisi olarak önceliğimiz her zaman onarım ile uygun fiyatlı garantili çözümler sunmaktır.

lenovo-laptop-anakart-tamiri-ve-degisimi
lenovo-laptop-ekran-karti-tamiri-chip-de

Lenovo laptoplar için ekran kartı sorunları bir çok laptop modelinde rastladığımız sorunlarla aynıdır. Lenovo ekran kartı chipset değişimi işlemleri Lenovo Servisimizde BGA makinesi ile garantili olarak değiştirilmektedir. Bu sorunların asıl kaynağı genellikle laptoplarda fazla ısınmaya bağlı olarak gelişmektedir.  Fazla ısınan ekran kartı chipleri zarar görebilir ve bozulabilir. Bu durumda servisimizde kullandığınız ekran kartı chipi tamiri yapılır veya en son çare yeni bir ekran kartı chipi değişimi ile laptoplarınız garantili olarak ilk gün olduğu performansına dönmektedir.

Lenovo Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri, Değişimi.

Lenono laptoplarda menteşe ve kasa tamiri işlemleri servisimizde garantili olarak en hızlı sürelerde gerçekleştirilmektedir. Lenovo laptoplarda zamanda kullanıma bağlı olarak alt kasa ve üst kasa kısımları ayrılabilmektedir. Bu tür durumlarda laptop menteşe tamiri veya değişimi işlemleri uygulamaktayız. Lenovo laptop ekran cover, alt kasa ve bezel gibi parçaların onarımları, değişimleri servisimizde garantili ve en hızlı şekilde yapılmaktadır.

lenovo-laptop-mentese-kasa-tamiri-ve-deg
lenovo-laptop-ekran-panel-degisimi.jpg
Laptoplarda ekranlar aslında en hassas kısımlar diyebiliriz. Çoğunlukla kullanıcı hatasından kaynaklı olmakla birlikte ekran kırılmaları durumları Ankara Lenovo Servisi merkezimizde 1 ile 2 saat ortalamalarında orjinal ve 12 ay garantili olarak değiştirilmektedir. Lenovo laptop ekran değişimi için servisimize geldiğinizde önce ekran/panel çıkartılır ve servis kodu sorgulaması yapılır. Ardından laptop ekranınız yeni olarak en kısa sürede garantili olarak değiştirilir.
Laptop bataryaları elektrik bulunmayan durumlarda laptopların açık kalması için sarj deposu görevi görmektedir. Uzun süre kullanımlarda zamanla laptop batarya/pil gücü düşmektedir. Bu tür durumlarda Lenovo laptop batarya değişimi için servisimizden en uygun fiyatlı orjinal veya a kalite muadil batarya çeşitlerinden satın alabilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz tüm batarya çeşitleri en az 6 ay garantilidir.
lenovo-laptop-batarya-pil-satisi-degisim
Lenovo-laptop-klavye-degisimi.jpg
Bütün laptoplarda aslında tüm veri girişlerini sağladığımız parçalar klavyeler diyebiliriz. Laptop klavyeleri çoğunlukla zamanla aşınmaktan veya cihaza olabilecek bazı sıvı teması durumlarında kısa devre olarak bozulmaktadır. Lenovo laptop klavye değişimi için Ankara'da bulunan servisimizde işleriniz aksamasın diye olabildiğince hızlı işlem yapmaktayız. Işıklı veya ışıksız Lenovo laptop klavye çeşitleri servisimizde stoklarımızda sürekli olarak bulunmaktadır.
Lenovo laptoplar için adaptör satışıAnkara Lenovo merkezimizde sürekli olarak güncel stoklarla ve orjinal adaptör çeşitleriyle sizlere hizmetler sunmaktayız. Lenovo laptop sarj aleti veya Lenovo laptop adaptör satışı için bizleri ziyaret edebilir, telefonda gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Arızalanan veya sarj sorunu yaşadığınız Lenovo laptoplar için servisimize gelerek en hızlı şekilde hizmet alabilirsiniz. Satışı yapılan tüm sarj adaptörleri 6 ay garantilidir.
lenovo-laptop-sarj-adaptoru-ankara.jpg
lenovo-laptop-ssd-harddisk-kurulum.jpg
Lenovo laptop bilgisayarların zamanla yavaş çalışması ve performans kabetmesinde en büyük etkenlerden birisi eski nesil hdd harddisklerdir diyebiliriz. Bu tür durumlarda servisimizde Lenovo laptop ssd kurulumları aynı gün içinde 2 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Kurulumda kullandığımız Ssd harddisk çeşitleri eski nesil hdd disklere göre en 5 kat hızlı çalışmaktadır. Bozulan harddisklerinizden veri kurtarma ve yeni nesil ssd harddisklere geçiş için servisimize gelebilir farklı çeşit ve boyutlara sahip ssd diskler hakkkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
lenovo-teknik-servisi-ankara.jpg

Lenovo Teknik Servisi Süreleri

Lenovo Teknik Servisi olarak servisimize gelen cihazlar için aynı gün arıza tespit yapmaktayız. Belirlenen arızaların genel durumuna göre elektronik arızalar dışında parça değişimi gereken yüzeysel arızalı çoğu işlemleri 1 ile 3 iş günü teslim etmekteyiz. Servisimizde birçok model lenovo bilgisayar için yedek parça sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Bütün servis işlemlerini tamamen kendi içimizde yapmaktayız. Lenovo Servisi Ankara merkezimizde Örneğin; bozulan ekran kartınız için ekran kartı tamiri ve değişimi için tamamen dışarıdan bağımsız kendi içimizde yapmaktayız. Ekran kartı chip değişimi gibi bütün işlemleri firmamızda yapabilecek tüm teknik donanıma ve uzman personele sahip durumdayız. Ayrıca tekrar belirtmek isteriz ki tüm servis işlemlerimiz garantili ve faturalı yapılmakta olup daha sonra oluşabilecek tüm müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmiş durumdayız.

Lenovo Yetkili Servisi Ankara ve Garanti Bilgileri

Lenovo yetkili servisi için araştırma yapan müşterilerimiz için açıklayıcı bir yazı hazırladık. Ankara'da en öncü hizmetleri sunan Ankara Lenovo servisi firmamızda tüm hizmetlerimizin garantili olduğunu söylemiştik. Peki bu garanti süreleri ne kadar? ve müşterilerimizi aldığı hizmetler sonrasında mağdur olmaması adına ne gibi önlemler alıyoruz? sorularını cevaplamak istiyoruz. Öncelikle servisimizde tüm elektronik arızalar için (anakart tamiri, sarj soketi tamiri, anakart entegre değişimi) gibi hizmetler için 6 ay garanti vermekteyiz. Bununla birlikte yedek parçalarda ise örneğin; Lenovo laptop ekran değişimi hizmetlerinde 12 ay garanti sunuyoruz. Buradaki garanti süreleri müşterilerimizin aldığı hizmetten sonra kalıcı çözüme ulaşması adınadır. Bu örnekte anlaşılacağı üzere laptop ekran değişimi için verdiğimiz garanti süresi boyunca bir sorun yaşamayan müşteri zaten uzun yıllar sorunsuz ürününü kullanmaya devam edecektir. Ankara Lenovo Yetkili Servisi merkezimizde garanti sürelerimiz tamamen müşteriyi koruma odaklı, yapılan onarım veya iyileştirmenin ne kadar kalıcı olduğunu müşterilerimize kanıtlama amaçlı Revoser Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından verilmektedir. Servisimizden yararlanacağınız tüm hizmetlerde daima müşteri dönüşlerine önem vermekte ve kalıcı müşteriler biriktirmekteyiz. Lenovo yetkili servisi Ankara için araştırma yapan müşterilerime belirtmek isteriz ki henüz ilk 2 yılı doldurmamış ve  garantileri devam eden cihazları için ulaşabilecekleri tek yetkili merkez birimi www.lenovo.com adresidir. Ankara'da bulunan firmamız özel servis olarak garantili hizmetler sunmaktadır. Lenovo marka ürünleriniz için destek almak için bizimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

bottom of page