ankara lenovo servisi.jpg

Ankara Lenovo Servisi

       Ankara Lenovo Servisi olarak uzun yıllardır sektörde iş tecrübesine sahip teknik kadro ve donanımımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Donanımsal ve yazılımsal birçok problemlerinize çözüm üretmekteyiz. Getirdiğiniz cihazlar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Tespit edilen sorun üzerine size bilgi verilir ardından sizin onayınız ile işleme devam edilir. Parça değişimi ve tamir olan cihaz için duruma göre garanti verilmektedir. Tekrar aynı sorun ile karşılaşmamanız için size hızlı ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. Laptop tamiri ankara merkezimizde yaptığımız işlerin ve müşterilerimizin her zaman yanındayız. Referans müşterilerimizin bize en değerli tarafları bize dönüş ve düşünceleridir. Ticaret ahlakını benimseyerek yaptığımız işlerde müşterilerimiz için en iyi olanı sunmaktayız.

        Lenovo servisi merkezinde artık donanımsal olduğu kadar yazılımsal güvenlik sorunları, format, işletim sistemi güncellemeleri ve birçok konuda sizlere destek vermekteyiz. Sizleri en kısa zamanda müşterilerimiz arasında görmek bizi mutlu edecektir.

Lenovo Laptop & Notebook Servisi

Lenovo Laptop Servisi olarak lenovo bilgisayarlarınız için bütün hizmetleri karşılayacak servis hizmetini tek çatı altında topladık. Yıllarca sektörde uzmanlaşmış Lenovo Servisi Ankara teknik kadromuz ile tüm sorunlarınıza çözüm üretebilecek bir servis olduğumuzu söyleyebiliriz. getirdiğiniz cihazlar için aynı gün ücretsiz arıza tespit yapılır ve sorun hakkında size bilgi verilir. Onayınız doğrultusunda sorun çözülerek genellikle aynı gün teslim edilmektedir. Günlerce gereksiz yere serviste beklemeye artık son !

Lenovo Servisinde Neler Yapıyoruz ?

Lenovo Servis Süreleri Ne Kadar Sürer ?

Lenovo Teknik Servisi olarak servisimize gelen cihazlar için aynı gün arıza tespit yapmaktayız. Belirlenen arızaların genel durumuna göre çoğu işlemleri aynı gün teslim etmekteyiz. Servisimizde birçok model lenovo bilgisayar için yedek parça sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Bütün servis işlemlerini tamamen kendi içimizde yapmaktayız. Lenovo Servisi Ankara merkezimizde Örneğin; bozulan ekran kartınız için ekran kartı tamiri ve değişimi için tamamen dışarıdan bağımsız kendi içimizde yapmaktayız. Ekran kartı chip değişimi gibi bütün işlemleri firmamızda yapabilecek tüm teknik donanıma ve uzman personele sahip durumdayız. Ayrıca tekrar belirtmek isteriz ki tüm servis işlemlerimiz garantili ve faturalı yapılmakta olup daha sonra oluşabilecek tüm müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmiş durumdayız.

Revoser

0(312) 229 79 70

info@revoser.com

Toros sokak No: 41/A Sıhhiye, Çankaya/Ankara

( Otoparkımız Mevcuttur )

YUKARI

© 2018 by Revoser.com. Proudly created with SSCdesign

  • Revoser Bilgisayar - Instagram
  • Revoser - Facebook
  • Revoser - Youtube