Ankara Dell Servisi

Ankara Dell Servisi

Ankara'da Dell servisi olarak yetkin eleman ve donanıma sahip durumdayız. Getirdiğiniz cihazlarınızın bakım, onarım ve yedek parça işlemleri uzman teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır. Üstelik getirilen cihazlar için arıza tespit ücreti almamaktayız. Kullandığımız yedek parçalar orjinal faturalı olmakla birlikte çözülen sorun üzerine garanti sunmaktayız. Sizlere yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız üzerine hizmet verirken en kısa sürede kaliteli çözüm sunmak hedeflerimiz arasında. Referansımız olan müşterilerimizin bizi tercih etmesinde en önemli etken budur. Çünkü kalıcı müşteriler ve ticari dürüstlük şuan ki konumumuzda olmamızı sağlamıştır. Ankara dell servisi olarak laptoplarınızın sık yaşanan ekran değişimi, yedek parça, ram ve işlemci sorunları birçok sorunlara çözüm getirmekle birlikte yazılımsal sorunlarınıza da destek vermekteyiz. Format, cihaz güvenlik önemleri, network sorunları ve birçok yazılımsal sorun içinde sizlere hizmet vermekteyiz. Ankara Dell servisi firmaları arasında en güvenilir ve hızlı çözümler üreten firmamızda sizleride görmekten mutluluk duyarız.

Dell laptop ve notebooklarınızın kırılan, bozulan ekranlarını genellikle aynı gün içinde garantili ekran değişimi yapıp tarafınıza faturalı ve garantili olarak teslim ediyoruz. Ankara Dell Servisi olarak Kullandığımız yedek parçalar tamamen orjinal olup uzman teknik ekibimiz tarafından değiştirilip, kontrol edilmektedir. Bütün modellerine göre LCD ve LED ekran çeşitlerimiz stoklarımızda sürekli bulunmaktadır.

Dell laptop ve notebooklarınız için kabloların yıpranması, kırılmış olması doğru enerji ve amperi cihazınıza iletmediği için bazı sorunlara neden olmaktadır. Bu sebep dell laptop ve notebooklarınız için anakart ve power kartlarınıza zarar verebilir. Bu nedenle bu tür durumlarda Dell servisimize gelerek en kısa sürede sizler için yapabileceklerimizi görebilirsiniz. Dell Sarj Cihazı ve Adaptör

Bataryalarınızın daha uzun ömürlü olması için bataryalarınızı laptop ve notebook cihazlarınızdan sürekli çıkartıp takma işlemi yapmayınız. Aylık kullanımlarınızda bataryayı iki veya üç defa tamamen bitirip tamamen sarj ederseniz bu süre bataryalarınızın yenilenmesi için yeterli olacaktır. Dell Servisimizde dell marka tüm laptop ve notebooklarınız için batarya çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bozuk veya boyutu yükseltmek amacıyla değiştirmek istediğiniz harddisk-hdd leriniz için ise en kısa sürede teknik servisimizde değiştirme işlemi yapılır ve yaklaşık 30dk gibi bir sürede cihazınız teslim edilir. Bütün yedek parçalarımız orjinal - faturalı olmakla birlikte ürünlerimiz için garanti sunmaktayız.

Dell ekran kartı değişimi için servisimize gelerek cihazınıza en uygun fiyat ve performansa sahip ekran kartı modelleri için fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca tamir edilebilecek durumdaki ekran kartları için dell ekran kartı tamiri önceliklerimiz arasındadır. Çünkü bir çok firma sizden ekran kartınızda bir problem olduğunda değiştirmenizi isteyecektir. Ancak bize göre her zaman tamir edilebilecek olan kullanıma uygun olan parçalar tamir edilmekte ve sizin için en hesaplı çözüm yöntemini seçmekteyiz.

Anakartlar her bilgisayarda olduğu gibi dell laptoplarda da merkez görevini görmektedir. Tüm parçaların ortak birleşim noktası olan anakartlar arızalanması durumunda servisimizde öncelikle tamir edilmek üzere incelenir. Eğer tamir edilmeye müsait ise dell laptop anakartınızı tamir ederek bilgisayarınızı eskisi gibi çalışır hale getirmekteyiz. Tamir edilemeyecek durumda olan anakartlar için bütçenize ve bilgisayarınıza en uygun olan anakart seçimini servisimizde uzman teknisyenlerimizle beraber yapabilirsiniz.

Tüm bilgisayarlarda olduğu gibi Dell laptoplar için dell laptop harddisk-hdd hafıza ve veri aktarma görevi görmektedir. Harddiskinizin kapasitesi ne kadar çok ve rpm hızı ne kadar yüksek ise o kadar fazla veri depolanabilir ve hızlı yazma-okuma yani veri işleme yapabilir. Malum bilgisayarlarımızda çok fazla döküman ve belge zamanla birikmekte ve bunun için bilgisayarlarınızın hafızası yetersiz gelmektedir. Ayrıca harddisklerin yeni nesil ssd harddiske geçiş işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

Dell Laptop ve Notebook bilgisayarlarınız için dell laptop klavye çeşitleri sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Dell Servisi merkezimizde klavye değişim işlemleri yaklaşık 30dk. içerisinde garantili olarak yapılmaktadır. Zamanda eski performansını kaybeden veya sıvı temasına maruz kalmış laptop klavyeniz eskisi gibi çalışmıyorsa ertelemek için hiç uğraşmanıza gerek yok. Servisimizi arayarak konu hakkında bilgi alabilir, laptop klavye değişimi için dakikalar içinde hizmet alabilirsiniz.

0(312) 229 79 70

info@revoser.com

Toros sokak No: 41/A Sıhhiye, Çankaya/Ankara

( Otoparkımız Mevcuttur )

YUKARI

  • Revoser Bilgisayar - Instagram
  • Revoser - Facebook
  • Revoser - Youtube

© 2018 by Revoser.com. Proudly created with SSCdesign