top of page
Ankara Asus Servisi - Asus Servisi

Ankara Asus Servisi

Ankara Asus Servisi nde arıza tespitleri ücretsiz yapılmaktadır. Getirdiğiniz cihazların sorunu uzman teknik ekibimiz tarafından tespit edilir ve size bilgi verilir. Bundan sonraki aşamada sizin onayınız alınarak işlemlere devam edilir. Ankara Asus laptop servisi olarak kullandığımız yedek parçalar orjinal ve bütün servis hizmetleri garantilidir. Yaygın olan donanım sorunlarınızı çözmekle birlikte yazılımsal konularda da destek vermekteyiz.

      Örneğin ekran değişimi, ekran kartı değişimi, ram değişimi, laptop özelliklerinizin yükseltilmesi için yapılan iyileştirme işlemlerinin yanısıra, format, güvenlik sorunlarınız, network problemleri gibi bir çok yazılımsal konuda da destek vermekteyiz. Asus Teknik Servisi merkezimizde Ankara Asus servisi olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimizin zamanını almadan hızlı ve kalıcı çözümler üretmektir. Asus Servisi Ankara listesinde ilklerde bulunan firmamız da sizler için yapabileceklerimizi aşağıda detaylı bir şekilde anlattık.

  • Asus Bilgisayar, Notebook, Laptop cihazlarınız için Kurumsal Servis.

Asus Servisi merkezimizde asus marka cihazlarınızın donanımsal ve yazılımsal sorunlarını çözüyoruz.

asus-sarj-adaptoru.jpg

Asus Laptop ve Notebook cihazlarınız için batarya ve adaptörün sağlıklı çalışıyor olması bilgisayar açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple bozuk olan adaptörün tamir edilmesi veya değişmesi, oluşabilecek elektriksel sorunların önüne geçmekte ve daha büyük masraflardan kaçınmak için ertelenmemesi gereken bir problemdir. Ankara Asus Servisimizde Asus adaptör çeşitleri, asus adaptör fiyatları hakkında bilgi alabilir, bütçenize en uygun seçimi uzman teknisyenlerimiz ile yapabilirsiniz. Ayrıca satılmakta olan ürünlerimiz garantili ve faturalıdır.

asus-lcd-ekran-degisimi.jpg

Günlük hayatta sürekli yanımızda kullandığımız asus laptop ve asus notebook cihazların bazı durumlarda ekranları çatlamakta hatta kırılmaktadır. Bu yüzden servisimizde yaklaşık 1 saat gibi bir sürede Asus laptop ekran değişimi yapılmakta olup takılan ekranlar için garanti ve fatura verilmektedir.

asus-batarya.jpg

Laptopların dışarıda priz bulunmayan ortamlarda uzun süre kullanımında önemli role sahip asus batarya çeşitleri firmamızda sürekli stoklarda bulunmaktadır. Ayrıca Orjinal ve A kalite muadil imkanlarıyla farklı bütçelere göre de, asus batarya fiyatları, asus laptop batarya fiyatları çeşitleri hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

asus-harddisk-degisimi.jpg

Bilgisayarlarda harddiskler hafıza ve veri işleme görevi görmektedir. Günümüzde yeni nesil asus ssd harddiskler hızlı veri yazma ve okuma değerleri sayesinde çok ilgi çekmektedir. Servisimizde Asus harddisk-hdd değişimi, asus harddisk fiyatları veya hdd harddiskten ssd hardiske geçiş hakkında profesyonel yardım alabilirsiniz.

Asus Yedek Parça Çeşitleri

asus-yedek-parca.jpg

Birçok bilgisayarda olduğu gibi asus bilgisayar, laptop ve notebooklar için çoğu zaman laptop aksesuarı veya asus yedek parça ihtiyacınız zaman zaman olmaktadır. Bu tür durumlarda Ankara veya Türkiye'nin diğer illerine kargo ile yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır.

asus-ekran-karti-chip-degisimi.jpg

Asus bilgisayarların ekran kartları chip değişimi için tamir hizmetimiz bulunmaktadır. Çünkü çoğu zaman Asus ekran kartı tamiri yapılmakta ve değişime bile gerek kalmadan cihazın ekran kartını kurtarmaktayız. Siz müşterilerimiz için her zaman en uygun fiyat ve kalıcı çözümler üretmek adına çalışmaktayız.

Asus Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri

Asus laptop menteşe tamiri servisimize sık sık yaptığımız işlemler arasındadır. Bazı model bilgisayarların kasa ile ekran kısmını bağlayan menteşe bağlantıları çok dayanıklı değildir. Özellikle çarpma, düşme gibi durumlarda kasa ile ekran ayrılabilir aradaki bağlantı kırılabilir. Bu tür durumlarda bilgisayarınızı servisimize getirerek uzman teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz. Kasa ve ekran ayrıldığında o şekilde bilgisayarınızı kullanmak uzun vadede ekrana zarar verecektir ki bu daha fazla masrafa yol açabilir. Laptop kasa tamiri işlemlerimiz aynı gün sonuçlanmaktadır. Bilgisayarınızı tamirden sonra kasada tamir olduğunu farkedilmeyecek kadar temiz durumda teslim alabilirsiniz. Bu tür durumlarda kasa değişimine gitmek isteyen müşterilerimiz için ise direkt kasa değişimi gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır.

asus-servisi-ankara-anakart-tamiri-degis

Bilgisayarlarda merkez parça görevini gören anakartlar, ram, harddisk, ekran kartı gibi tüm parçaların bağlantı noktasıdır. Bu denli öneme sahip parçalar maalesef modele göre maliyeti yüksek olabilmekte. Bu sebeple servisimizde Asus laptop anakart tamiri için uzman teknisyen ve tüm teknolojik donanıma sahibiz. Tamir ile kurtarabileceğimiz  durumda olan kartlar için Asus anakart tamiri işlemleri uygulamaktayız. Ancak son çare olarak değiştirmek istediğiniz ana kartlar için sürekli güncel 2. el ve sıfır anakart çeşitlerimiz bulunmaktadır.

ankara-asus-yazilimsal-sorunlar-icin-coz

Genel olarak bilgisayarlarda donanımsal olduğu kadar asus yazılımsal sorunlarda oldukça fazla yaşanmakta. asus bilgisayarlarınız için format, işletim sistemi onarma, veri kurtarma, program yükleme veya güvenlik açıkları için web güvenlik programları kurma gibi bir çok yazılımsal konuda da Asus Servisi Ankara merkezimizde müşterilerimize destek vermekteyiz.

Asus Yetkili Servis Hizmeti ve Garanti Süreleri

Asus yetkili servisi araştıran ve garanti sürelerimiz için bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için bilgiler hazırladık. Firmamız Ankara'da Asus marka ürünler için özel servis hizmetleri sunmaktadır. Servisimizde tüm elektronik arızaların onarımlarında (anakart onarımı, ekran kartı chipset değişimi, sarj soketi değişimi vb.) 6 ay garanti sunulmaktadır. Ancak direkt olarak parça değişimi gereken (laptop ekran değişimi, laptop harddisk değişimi vb.) işlemlerde ise 12 ay garanti sunulmaktadır. Garantiler direkt olarak firmamız Revoser Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından verilmektedir. Henüz ilk 2 yılını doldurmamış ve resmi garanti süresi devam eden Asus marka ürünleriniz için irtibata geçebileceğiniz yetkili merkez şubesi sadece İstanbul www.asus.com adresidir. Servisimiz kendi bünyesinde sizlere firmamız tarafından verilen garantiler ile kalıcı çözümler sunmaktadır.

bottom of page