top of page

Laptop Kasa Değişimi, Kasa Tamiri,

Menteşe Tamiri

Laptop-kasa-degisimi-mentese-tamiri-anka

Laptop Kasa Tamiri ve Değişimi

     Günlük hayatta bir çok iş için kullandığımız laptop ve notebook bilgisayarların dayanıklı olmasını ve dış darbelere karşı korumasını sağlayan kaplamalar laptop kasası diye adlandırılmaktadır.  Kasalarda zamanla meydana gelebilecek çatlak, kırık onarımı, tamiri veya laptop kasa değişimi hizmetleri servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. Çoğunlukla Ankara laptop tamiri servisimize gelen laptop menteşe tamiri veya laptop menteşe değişimi işleri çok kısa sürede bilgisayarınız eski performansında çalışacak düzeyde yapılmaktadır. Servisimizde yapılan tamir hizmetlerinden sonra değişim yapılmış kadar iyi performans alınmaktadır. Ancak yine de müşterilerimizin isteği dahilinde direkt laptopunuz için kasa değişimleri de yapılmaktadır. Yapılan değişimler aynı gün teslim edilecek şekilde hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Laptop Menteşe Değişimi, Menteşe Tamiri

      Servisimizde en çok yaptığımız işlerden olan laptop menteşe değişimi, laptop menteşe tamiri hizmetleri uzman teknisyen ve uygun donanımlarla laptopun kasası neredeyse yeniymiş gibi sağlam ve estetik yapılmaktadır. Özellikle laptop menteşe kırılması, ekran ve kasa ayrılması gibi durumlarda yapılan işlemlerden sonra müşterilerimiz tamir hizmetinden oldukça memnun olmaktadır. Getirdiğiniz laptop için uzman teknisyenimiz inceleme yapacak ve yapılacak işlem hakkında size bilgi verecektir. Laptopun eskisi gibi sağlam ve çalışır duruma getirilmesi için yapılacak her servisimizde yapılmaktadır. Laptop tamiri ankara merkezimizde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte uzman teknisyenler ve donanıma sahip durumdayız.

Laptop Kasası Kırıldı, Laptop Kasa Çatlaması

     Bu tür durumlarda öncelikle servisimize getirdiğiniz laptop bilgisayarınız incelenmektedir ve arıza tespitlerimiz ücretsizdir. Çoğunlukla bilgisayarlarınızın kasa değişimine gerek kalmadan kasa kırılması veya kasa çatlaması gibi durumlarda tamir ile kurtarılmaktadır. Çünkü genellikle sizin aklınıza ilk gelen şey kasa değişimi olsa da bu durum tamire göre daha masraflıdır bu yüzden müşterilerimize eğer tamir ile kurtarılabilecek bir durumsa ve hangisi daha uygun maliyetli kalıcı çözüm olacaksa onu sunmaktayız.

laptop-kasa-tamiri-ankara.png

Etiketler : Laptop kasa değişimi, laptop kasa tamiri, ankara, laptop menteşe tamiri, laptop menteşe değişimi, laptop kasa ayrılması, laptop kasa kırılması

bottom of page