top of page
Ankara Brothe Teknik Servisi

Ankara Brother Servisi - Yazıcı, Faks ve Fotokopi

Öncelikle kullanmakta olduğunuz Brother yazıcınız kronik sorunları yok denecek kadar az ve uzun ömürlü bir makinadır. Ne kadar kaliteli imal edilse de  yazıcılar zaman içerisinde farklı etkenlere bağlı olarak yıpranırlar ve onarıma ihtiyaç duyarlar. Bu zaman geldiğinde Brother yazıcı servisi olarak sizlere yanınızdayız. Hem kaliteli  ve uygun maliyetli onarım yaparak hem de süratle tamamlayarak iş akışınıza dönmenize  veya çocuğunuzun ödevini yazdırmanıza yardımcı olabiliriz. Mürekkepli veya laser yazıcılarınız Brother yazıcı servisi ne geldiği andan itibaren Brother Servisi bazen ilk dakikadan itibaren size doğru bilgiyi ve uygun maliyeti bildirerek kısa bir sürede cihazınız ile birlikte işinize dönmenize yardımcı olmaya yönelik çalışır. 

Brother Yazıcı, Faks, Fotokopi Servisi

Ankara Brother Yazıcı Servisi merkezimizde onarım süresi ve tekrarlanmayan onarımı hedefleriz. Ekipmanlarımız, yedek parçalarımız buna göre hazırlanmıştır. Siz adım attığınız anda cihaz getiren müşteri değil misafirimiz olursunuz. Bekleme salonumuzda çayınızı içerken teknisyenimiz makinanızın tespit işlemine başlamıştır bile. Parça deneyerek tespit gerekiyor ise sizi uğurlarız ve teknisyenimiz en geç 1 gün içerisinde size net sonucu ve maliyeti bildirir , kabul ederseniz aynı saatlerde cihazınız onarılır. 

brother-servisi-yazici-faks-fotokopi-tam

Bu süreci kısaltmak için sürekli araştırıyoruz, deniyoruz, düşünüyoruz. Bazen yaşadığınız drum ömrü bitti, yeni toner takınız, kağıt almama, lekeli çıktı gibi sorunlar bizler için saatlik sürelerde çözülecek arızalardır. Brother 7320 , 1211  1210 7450 2040 gibi sık rastlanan modellerin bütün arızaları saatlik sürede çözümlenebilir. Brother yazıcı servisi her türlü sorunda yanınızda olup onarım işlemi bitiminde de sizlere destek sağlar. telefon ile yardım talebiniz eğer mümkün  ise anında yerine getirilir. Servisimiz tüm teknik işlemlerin ardından fatura ve garanti vermektedir.

Brother Yazıcı Toner Dolumu

brother-servisi-toner-dolumu.jpg

Brother yazıcı ve fotokopi makinelerinin toner dolum işlemleri servisimizde garantili ve orjinal yapılmaktadır. Daha önce başka servislerden dolum yaptırmış olunsa dahi servisimizden orjinal toner dolumu yaptırdığınızda normal ömrüne göre ortama %75 -%80 arası size tasarruf ettirecektir. Cihazlarınızın modeline göre uyumlu olan toner uzman teknik ekibimiz tarafından uygulanır. Başka bir çok serviste kullanılan birçok toner çeşidi genelde yan sanayi olmakla birlikte cihazlarınıza zarar vermektedir. Müşteri mağduriyetlerimiz arasında en çok gelen durumlardan biride budur. Bu yüzden sizin için basit görünen toner dolum işini lütfen güvendiğiniz servislerde yaptırın.

Brother Tamir, Onarım ve Yedek Parça

Brother marka cihazlarınız için modeli farketmeksizin her türlü bakımi onarımlarını üstlendiğimiz gibi yedek parça satışımızda bulunmakta. Kullandığımız parçalar orjinal ve faturalı olmakla birlikte müşterilerimizin dönüşlerini hep ön planda tutarız. Orjinal ürün kullanımı sonrasında cihazınızın ömrü ve diğer parçalara zarar vermeden çalışması sağlanmaktadır. İşini bilen ve 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip teknik kadromuz sizin için en masrafsız ve hızlı çözümleri üretecektir.

Brother-Servisi-Tamir-Yedek-Parca.jpg
bottom of page