top of page
Ankara Samsung Servisi

Samsung Yazıcı,Faks, Fotokopi ve

Bilgisayar Servisi

Zaman zaman kullanmak zorunda  veya iş içerisinde ihtiyacınız olan evrakları basılı olarak elde etmek için bulundurmak zorunda olduğunuz  Samsung  laser yazıcılarınızın arıza tespit  ve onarımları Samsung  yazıcı Servisi'nde orjinal parça kullanılarak, uygun maliyet, hız faktörleri göz önüne alınarak Samsung makinaların fiziksel ve yazılımsal yapıları konusunda uzman teknisyen arkadaşlarımız ile kontrollü olarak yapılır. Samsung laser  serisi yazıcılarda sıklıkla ortaya çıkan çizgili çıktı, kağıt sıkıştırma,kağıt almama,  peşpeşe kağıt alma, Samsung 4521 modellerde fotokopide siyah veya çizgili baskı, LSU hatası, Samsung 4623 sürekli kağıt alma, dolum toner kaynaklı   silik kopya veya çıktı, Samsung Servisi merkezimizde % 98 lik başarı oranı ile çözümlenir. 

Samsung Yazıcı, Fotokopi Servisi

Samsung yazıcı servisi siz yapılmasını kabul ettiğiniz andan itibaren onarıma başlayarak yazıcınızı süratle kullanma olanağını size sağlar. Samsung Teknik Servisi ücretsiz arıza tespiti yaparak maliyet-fayda konusunda boş yere zaman veya para harcamanızı engeller. Geldiğiniz de  siz  bekleme salonumuzda istirahat ederken cihazınız ilk kontrole alınarak ön tespit yapılır.  2. aşamada size cihazın sorunu, onarım durumu, onarım süresi ve maliyet ile ilgili bilgi verilir. Siz kabul ederseniz  Ankara Samsung Servisi merkezimizde  size bildirilen sürede  onarım işlemi tamamlanarak teslim edilir. Değişen parça ve işçilik servisimizin verdiği garanti süresince korumamız altındadır. Bu  süre içerisinde olumsuzluk yaşarsanız servisimiz sizden ücret talep etmeden onarımı yapacaktır.

samsung-servisi-yazici-faks-fotokopi-tam

Cihazlarınız servisimizde yazıcılarınızı çok iyi tanıyan uzman teknisyen denetiminde olup, cihazın serviste kaldığı süre veya garantide olduğu süre boyunca yetkili teknisyenden cihaz ile ilgili  bilgi, kullanılacak malzeme ve onarım detayları gibi  konular da iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca cihazı teslim aldıktan sonra arıza ile ilgili bir sorunda lütfen onarımı yapan teknisyen arkadaşımızı arayın. Size yardımcı olacak ve sorunsuz bir kullanım için blgisini sizlere iletecektir.Sizlerin bir an önce onarımın tamamlanarak işinize dönme isteğinizi biliyoruz  ve Samsung yazıcı servisi teknisyenimiz onarımı süratle ve güvenli bir şekilde tamamlayarak hızla işinizin başına dönmenize yardımcı olacaktır.​

samsung-servisi-toner-dolum.jpg

Samsung Yazıcı Toner Dolumu

Samsung marka yazıcılarınızın toner dolumu servisimizde garantili yapılmaktadır. Getirdiğiniz cihazlar için önce uygun modele toner test edilir daha sonra cihazlarınıza uygulanır. Kullandığımız tonerler orjinal olmakla birlikte önce test edilip daha sonra sizlere teslim edilir. Aldığınız toner hizmetinden sonra yaşayacağınız hertürlü sorunda firmamız yanınızdadır. Samsung toner dolumu için güvenle seçebileceğiniz servis olarak sizleri bekliyoruz.

Samsung Bilgisayar, Laptop-Notebook Servisi

Samsung laptop tamiri, bakım, onarım ve bütün yazılımsal - donanımsal problemleriniz için merkezimizi tercih edebilirsiniz. Getirdiğiniz cihazlar için arıza ücreti alınmamaktadır. Bütün modellerdeki samsung laptop-notebook cihazlarınız için yedek parça hizmetimizde bulunmaktadır. Samsung ekran değişimi, harddisk değişimi, anakart tamiri, ekran kartı değişimi gibi problemlerinize çözüm üretirken biryandan da yazılımsal sorunlarınız için çalışıyoruz. Web güvenlik protokol, işletim sistemi kurma, format vb. bütün servis işlemlerini yapmaktayız.

samsung-laptop-servisi.jpg
bottom of page