top of page
Ankara Acer Servisi

Ankara Acer Laptop ve Projeksiyon Servisi

Ankara Acer Servisi merkezimizde arıza tespitleri ücretsiz yapılmaktadır. Getirdiğiniz cihazların sorunu uzman teknik ekibimiz tarafından tespit edilir ve size bilgi verilir. Bundan sonraki aşamada sizin onayınız alınarak işlemlere devam edilir. Acer Servisi Ankara olarak kullandığımız yedek parçalar orjinal ve tamir edilen duruma göre garanti verilmektedir. Yaygın olan donanım sorunlarınızı çözmekle birlikte yazılımsal konularda da destek vermekteyiz. Örneğin ekran değişimi, ekran kartı değişimi, ram değişimi, laptop özelliklerinizin yükseltilmesi için yapılan iyileştirme işlemlerinin yanısıra, format, güvenlik sorunlarınız, network problemleri gibi bir çok yazılımsal konuda da destek vermekteyiz. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin zamanını almadan hızlı ve kalıcı çözümler üretmektir. Bu yüzden referans müşterilerimizde olduğu gibi amacımız her zaman müşteri odaklı çalışmaktır. Bu yüzden sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Acer Laptop-Notebook Servisi merkezimizde Laptop-Notebooklarınız için tüm yazılımsal ve donanımsal sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki getirdiğiniz cihazlar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Bütün teknik servis işlemlerimiz faturalı ve garantili yapılmaktadır. Acer Servisi merkezimizde bilgisayarlarınız için Ekran kartı değişimi, Anakart Tamiri ve Değişimi, LCD-LED ekran değişimi, Ram Değişimi gibi birçok uzmanlık isteyen teknik servis hizmetleri verilmektedir. Bunun yanı sıra yazılımsal sorunlarınız için işletim sistemi(windows) kurma, format, güvenlik sorunları gibi tüm problemleriniz için servisimizi tercih edebilirsiniz.

acer-servisi-laptop-notebook-tamiri.jpg

Acer Projeksiyon Servisi

acer-projeksiyon-tamir-servisi-ankara.jp

Acer Projeksiyon Servisi olarak projeksiyon cihazlarınız için uzman teknik kadroya ve tüm teknik donanıma sahibiz. Piysa da birçok firma projeksiyon cihazı tamiri konusunda sizlere servis hizmeti verdiğini iddia ediyor olsada cihazlarınızı güvendiğiniz servise bırakmanızı öneriyoruz. Çünkü genel müşteri dönüşlerimize göre çoğu mağduriyet sebebinin başında yanlış servis seçimi gelmektedir. Projeksiyon cihazları tamiri konusunda yetkin eleman olarak 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip elemanlara sahibiz. Ayrıca Projeksiyon cihazınızın tüm onarım, tamir işlemlerinde kullanılan parçalar orjinal acer ve faturalıdır. Servisimizden aldığınız tüm işlemler fatura ve garanti kapsamı altındadır.

bottom of page