top of page

Laptop Ram Değişimi, Ram Yükseltme ve Fiyatları

Laptop ve Notebookların Ram Değişimleri Garantili Olarak Yapılmaktadır.

laptop-ram-degisimi-ankara-ram-satisi.jp

Ankara Laptop Tamiri, Ram Değişimi

     Servisimizde Laptop ve Notebooklarınızın arızalanan, bozulan veya ram yükseltilmesi için istenilen ram özelliklerinin dakikalar içinde değişimi garantili olarak yapılmaktadır. Ankara'da Laptop Tamiri hizmeti veren firmamız, dd2, dd3, yeni ve eski nesil laptoplardaki ram arızalarının giderilme işlemini aynı gün çözmektedir. Bilgisayarlarınızda genellikle uzun ömürlere sahip olan ram parçalarının bozulması durumunda bilgisayarınız açılmaz, görüntü gelmez, veya aniden donma sorunları gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tür sorunların direkt olarak ramden kaynaklı mı olduğunu anlamak için servisimize gelip ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Laptop ram değişimi için servisimizde kullanılan yedek parçalar orjinaldir.

Laptop Ram Yükseltilebilir mi ?

      Laptop bilgisayarlarda anakartın desteklediği sürece uygun model ve özellikte ramler anakarttaki slota uygun olacak şekilde değiştirilebilir. Örneğin; laptop bilgisayarınızda 2gb, 2gb olarak 2 adet toplamda 4gb ram olduğunu düşünelim. Bu ram dd2 özelliğinde ise dd2 4gb, 2gb olarak yükseltilebilir yani iki slot kullanılarak toplam ram boyutunuz 6gb olarak yükseltilebilir. Laptop tamiri ankara merkezimizde laptop ram yükseltme işlemleri garantili ve yaklaşık 1 saat içinde yapılmaktadır.

Laptop Ram Fiyatları, Ankara Laptop Ram Satışı

    Laptoplar için ram fiyatları günümüzde dolar kuru üzerinden değişmektedir. Bu sebeple sahip olduğunuz laptop modeli hakkında bizimle iletişime geçebilir, fiyatlar ve yapılabilecekler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ekstra laptop ram satışı için servisimize ulaşabilir, kargoyla tarafınıza sipariş verebilirsiniz.

Ram Çeşitleri, DD2 Ram, DD3 Ram

    Bilgisayarlarınızda eski ve yeni nesil ram çeşitleri olarak dd2 ram ve dd3 ram kullanılmaktadır. DD3 ramler yeni nesil olarak adlandırılır ve aralarındaki fark mhz farkıdır. Yani kısacası hız ve veri işleme performansı daha yüksektir. DD2 ram çeşitleri ise eski nesil ram çeşitleri diyebiliriz.

Laptop-ram-degisimi-ankara.png

Etiketler : Laptop ram çeşitleri, laptop ram fiyatları, laptop ram değiştirme, laptop ram yükseltme, ankara, ankara laptop ram satışı

bottom of page