top of page

Laptop Ekran Değişimi, Ankara

Ankara Garantili Laptop Ekran Değişimi

Ankara Laptop Ekran Değişimi

     Laptoplar günlük işlerimizde sürekli yanımızda taşıdığımız bilgisayarlar olarak dayanıklı olsalar da ekranları için bu durum pek geçerli değildir. Çünkü laptopların kırılmaya ve çatlamaya en müsait kısımları ekranlardır diyebiliriz. İşin belki de en kötü tarafı kırılan laptop ekranı garanti kapsamına girmemektedir. Kullanıcı hatası olarak belirtilen bu durumlar için Ankara laptop tamiri servisimizde uygun fiyatlarda garantili ekran değişimi yapmaktayız. Ankara laptop ekran değişimi için servisimizde Laptop bilgisayarınız için en uygun model de ve fiyattaki ekran seçimini bize gelerek yapabilirsiniz. Getirdiğiniz cihaz için arıza tespitlerimiz ücretsizdir. Ardından laptopun içindeki ekran modeli öğrenilecek ve size laptop ekran değişimi fiyatı hakkında bilgi verilecektir. Yaptığımız ekran değişimleri garantili ve faturalıdır. Değişim işleminin ardından servisimizde ekranla alakalı test ve analiz yapılıp eskisi gibi tam performansta çalıştığı test edilir. Ardından size aynı gün içinde cihazınız teslim edilir.

Laptop Ekran Fiyatları

      Laptop bilgisayarlar için ekran fiyatları genellikle laptop bilgisayarınızın içindeki ekran seri numarasına bakılarak öğrenilmektedir. Çünkü örnek vermek gerekirse asus laptop için ait olduğu serinin ekran çözünürlüğü, led veya lcd panel olup olmadığı, inç özelliklerine göre fiyat çıkmaktadır. Ülkemize dolar kuru üzerinden gelen ekranlar için cihazınız ile uyumlu en uygun fiyatta laptop ekranı seçilmektedir. Ankara laptop ekran değişimi merkezimizde tüm parçalarda orjinal ekran garantisi sunmaktayız. Rrastgele yapılan ve muadil parçalarla yapılan ekran değişimi sonrası ekran kararması, görüntünün gidip gelmesi gibi problemler olmaktadır. Bu sebeple müşterilerimiz için her zaman servis seçimine çok dikkat etmelerini öneriyoruz. Yaptığımız tüm değişimlerden sonra laptoplarınız eski performansında görüntüye sahip olacak ve tarafımızca garantili yapılacaktır. Bu sebeple laptop ekran fiyatları genellikle 480 TL ile 1500 TL gibi geniş bir aralıkta bulunmaktadır. En doğru ekran fiyatını öğrenmek için servisimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Laptop Lcd ve Led Panel, Lcd ve Led Ekran Farkları

     Kullandığınız Laptop bilgisayarlarınızın üretici firmaları ekran seçimleri için farklı çeşitler kullanmaktadır. Bunlar laptop lcd panel, laptop led panel gibi kategorilere ayrılmaktadır. Peki Lcd ve Led ekran farkı nedir ? Laptop Led ekranlar daha fazla pixele sahip, yüksek çözünürlük ve performans için üretilmişlerdir. Ekrana gelen ışık led panellerden verilmektedir. Yani Lcd ekranlarda olduğu gibi ekrana ışık kenarlardan değil direkt led parçalardan gelmektedir. Örneğin Led ekrana sahip televizyonlardan bahsedecek olursak, yüksek inç boyutlara sahip ve yüksek görüntü kabiliyeti taşımaktadır. Ayrıca led ekranlar elektrik tüketimi açısından daha tasarruflu olduğundan seçim olarak yüksek potansiyele sahiptir. Lcd ekran sahip olduğu ışık sistemi ise yanlardan verilmektedir. Örneğin Lcd ekrana sağdan, soldan veya yukardan baktığınızda görüntü karanlık gözükmektedir. Bunun sebebi de yine kullanılan aydınlatmadır.

Laptop Ekran Değişimi Ankara Merkezi

     Yaptığımız tüm hizmetlerde olduğu gibi laptop ekran değişimi hizmetlerimizi de garantili yapmaktayız. Çünkü müşterilerimizin geri dönüşlerine çok önem vermekteyiz. Bu sebeple bilgisayar ekran değişimi gibi işlerinizde öncelikle bize ulaşarak durum hakkında bilgi alın. Piyasa da çok ucuz fiyattan ekran değişimi yaptığını iddia edenler olsa da kısa zaman sonra tekrar sorun yaşamanız muhtemeldir. Servisimize gelen birçok müşterimiz çok yakın zamanda ekran değişimi yaptırıp tekrar sorun yaşadıklarını belirtiyorlar. Bu sebeple yaptırılan işlemin garantili ve faturalı olması sizin mağdur olmamanız için çok önemlidir.

Ankara Laptop Ekran Değişimi Servisi

Etiketler : Laptop ekran değişimi, ankara laptop ekran değişimi, ankara, laptop ekran fiyatları, laptop ekran değişimi fiyatları, laptop led panel, laptop lcd panel, lcd ve led panel farkları, lcd ve led ekran farkları

bottom of page