top of page

Hp Servisleri Ankara

        Hp Servisleri Ankara denilince ilk akla gelen Hp Servisi merkezimizde sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli donanım ve teknik uzman personele sahibiz. Tüm hp model yazıcı, faks grubu, fotokopi makinesi, laptop, masaüstü bilgisayar ve daha fazlası için teknik servis hizmeti.

hp-servisleri-ankara.png

Size En Yakın Hp Servisi !

        Servisimiz eti mahallesi, toros sokak istikametinde yani sıhhiyeden ve kızılaydan yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Toplu taşıma ve araçla ulaşımı oldukça kolay konumdaki Hp Servisi merkezimizde tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarınız için çözümler üretiyor, ayrı ayrı hp ürünleriniz için farklı servisler aramanıza gerek kalmadan sorunlarınızı genellikle aynı gün çözüyoruz !

Yerinde Servis İmkanı

        İşletmeler için yaptığımız bakım ve onarım anlaşmalarında belirli iş yerlerine yerinde servis hizmeti veriyoruz. Servisimizde tüm teknik servis hizmetleri şahıs ve işletmeler dahil garantili ve faturalı yapılmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği ve mağduriyetinin böylece tamamen önüne geçmiş bulunmaktayız.

Hızlı ve Kalıcı Çözümler

        Müşterilerimizin belkide en çok şikayetçi olduğu durumlardan birisi de beklemek... Günlerce farklı servislerde parça değişimi, arıza tespiti gibi işlemler için beklemekten işinizi veya günlük yaşantınızı aksatmak çok can sıkıcı biliyoruz. Servisimize getirdiğiniz cihazlar kesinlikle aynı gün arıza tespite girer ve size cihazın durumu hakkında bilgi verilir. Arıza tespitlerimiz ücretsizdir ! Belirlenen sorun üzerinde yapılması gerekenler tarafınıza bildirilir ve bu konu hakkında cihazınız revoser garantili olarak işleme alınır. Genellikle getirilen cihazların sorunları aynı gün, ekstrem durumlarda ise örneğin stoklarımızda bulunmayan bir parça değişimi yapılacak vb. uzun bir işlem olsa dahi 2 iş günü içinde teslim edilir. 

Yazıcı, Bilgisayar, Laptop, Notebook Garantili Tamir Servisi

        Evet bütün Hp markalı yazıcı grubu veya bilgisayarlarınız için tek servis ! Öncelikle dışarıdan ne kadar bağımsız durumda çalışırsak o kadar fiyat dengemizi koruyabilecek ve müşterilerimiz için en uygun fiyatta en kalıcı çözümler üretebilecektir. Tam bunu hedeflerken kurduğumuz Ankara Hp Servisi merkezimizde gün içinde onlarca cihazın bakım, onarım işlerini halledip aynı zamanda tüm müşterilerimize aksatmadan hizmet verebilecek durumdayız.

ankara-hp-teknik-servisi.png
bottom of page