top of page
Hp-Servisi-Ankara-Yazıcı-Faks-Fotokopi

Hp Laptop Orjinal Batarya

Hp Laptop ve Notebooklar için Orjinal Batarya ve Adaptör Satışımız Bulunmaktadır.

       Günlük iş ve yoğun kullanım temposundan kaynaklı laptop ve notebookların bataryası belirli süre sonra yetersiz gelmektedir. Çünkü sürekli prize takıl kullanamadığımız, her an yanımızda bilgisayar işlerimizi yapabilmesi için taşıdığımız laptop bataryaları orjinal ve tam dolu versiyonda 3-5 saat arası performans göstermektedir. Bataryalar zamanla uzun süre prizde kullanım, tam bitmeyen bataryanın tekrar doldurulması, bozulması gibi durumlarda arızalanmakta ve değiştirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple hp servisi merkezimizde sürekli olarak stoklarımızda eski ve yeni tüm model laptoplar için orjinal batarya satışı bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye'nin her iline kargo ile gönderim hizmetimiz vardır.

Hp Laptop Orjinal Batarya ve Ucuz Batarya Farkı

        Heryerde hp laptop bataryası bulabileceğiniz gibi bunları alırken özellikle kullandığınız laptop ile ne kadar uyumlu, kaç mAh güce sahip, menşei adresi ve orjinalliğini belli ettiği bandrölü taşıyıp taşımadığını kontrol etmeniz çok önemlidir. Çünkü piyasada orjinal olarak sattıkları bataryalarda çok kısa zaman sonra çabuk bitmesinden, aniden sarj almama sorunları gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ucuz olsun işimizi görsün diye düşünebilirsiniz ancak her zaman batarya diye küçümsediğiniz parçalar kullandığınız laptop için doğru güç akımının sağlanmasında son derece önemli rol oynar. Batarya ve adaptörü orjinal kullanmanız uzun vadede sizin için karlı olacaktır. Rastgele kullanılan adaptörler orjinal bataryaya, rastgele kullanılan bataryalar ise cihazınızın yanlış güç kullanımına ve donanımsal parçalara zarar vermektedir. Böyle bir durumda laptop içinde farklı bir parçaya zarar vermesi sonucu size zararı daha fazla olacaktır. Bu sebeple her zaman hp bilgisayar servisi merkezimizde sizin için en uygun fiyatta ve performansda batarya seçimini uzman teknisyenimiz yapmaktadır. Sadece pahalı olduğu için piyasadaki her batarya ve adaptör orjinal değildir. Öncelikle sattığımız batarya ve adaötör için, kullanım ömrüne ait garanti ve fatura verilmektedir.

Laptop Batarya Ömrünü Uzatmanın Yolları

        Genelde bataryaların belirli bir kullanım ömürleri olsa da bunu olabildiğince uzun kullanmak kullanıcıların ellerinde diyebiliriz. Çünkü bataryaların kullanım ömründen önce bozulması genellikle sürekli laptop bataryasını tam olarak bitirmeden sarj etmeden kaynaklı sayılabilir. Laptop bilgisayarınızı prize yakın bir yerde uzun süreli kullanacaksanız bataryayı çıkartıp direkt prizten enerji alacak şekilde çalıştırmanız bataryanızın sürekli sarj-desarj olmasını engelleyecek ve size büyük avantaj sağlayacaktır. Eğer laptop bilgisayarınızı sürekli sarj alabileceğiniz alanlarda kullanmıyorsanız bu durumda bataryanıızın tamamen boşalmasını beklemeden sarj etmeyin. Yapılan en büyük hatalardan biri de aslında budur. Laptopun bataryası daha %30 un altına düşmeden sürekli olarak tekrar sarj edilmesi bataryanızın ömrünü azaltacaktır.

Ankara Hp Servisi, Orjinal Batarya Satışı

        Asus laptop ve notebooklar için stoklarımızda sürekli batarya ve adaptör çeşitlerimiz bulunmakta. Asus marka bilgisayarlarınızın modeli ne olursa olsun telefon numaramızdan bizleri arayıp cihazınıza uygun batarya ve adaöptörü sorgulayabilirsiniz. Eğer şehir içi ve şehir dışından sipariş verecek durumdaysanız aynı gün kargo ile gönderim sistemimiz bulunmaktadır.

Hp-Laptop-Orjinal-Batarya-Adaptor
bottom of page