• Revoser Teknik

Hp Laptop Klavye Değişimi | Ankara Hp Servisi

Hp servisi Ankara merkezimizde Hp laptop klavye değişimi hizmetleri en hızlı sürelerde orjinal parça kullanılarak garantili olarak yapılmaktadır. Hp laptoplar için klavye bozulmasında başlıca sebepler; sıvı teması, klavyeyi ıslak bez veya mendil ile temizleme sonucu kısa devre olması, zamanla tuşlarda düşme ve aşınma gibi sorunlar diyebiliriz.


Hp Laptop Klavye Değişimi Süreleri


Hp laptoplar için klavye değişimi süreleri Ankara Hp servisi merkezimizde stoklarda olan ürünler için 1-2 iş günü stoklarımızda bulunmayan ürünler için tedarik süresine bağlı olarak 1-4 iş günüdür. Klavyelerin değişimleri yapıldıktan sonra tüm testleri yapılır, ardından sizlere 6 ay garantili olarak teslim edilmektedir.


Hp Laptop Klavye Çeşitleri ve Fiyatları


Hp laptop bilgisayarlarda klavyeler çok fazla çeşitli ve modelde olduğu için klavye değişimi fiyatları net vermek pek mümkün olmamaktadır. Örneğin bir çok modelde klavyeler ışıksız, bazı modellerde ise ışıklı klavye çeşitleri olduğundan burada en çok fiyatı etkileyen faktörlerden birisi budur diyebiliriz. Tüm Hp laptop modellerine uygun klavye çeşitlerini sürekli olarak stoklarımızda bulundurmaya çalışmakta, stoklarımızda olmayan klavyeler için ise destek hattımızdan stok kontrolü yaptırabilir veya sipariş oluşturabilirsiniz. Değişimini yaptırmak istediğiniz klavye için uzaktan sipariş oluşturabilir, klavyeniz geldiğinde size bilgi verilir ve servisimize uğrayıp aynı gün değişim yaptırabilirsiniz. Hp laptop klavye değişimi fiyatları için whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilir veya iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

0(312) 229 79 70

info@revoser.com

Toros sokak No: 41/A Sıhhiye, Çankaya/Ankara

( Otoparkımız Mevcuttur )

YUKARI

© 2018 by Revoser.com. Proudly created with SSCdesign

  • Revoser Bilgisayar - Instagram
  • Revoser - Facebook
  • Revoser - Youtube