top of page
Hp-Servisi-Ankara-Yazıcı-Faks-Fotokopi

Hp Laptop Anakart Tamiri ve Değişimi

Hp laptop ve notebookların anakartların tamiri ve değişimi garantili yapılmaktadır.

Bilgisayarlarınız için anakart arızası normal zamanda pek sık yaşanan bir durum olmasada çoğu zaman belirli sebeplerden, örneğin : bios güncellemesi, herhangi bir parçada arıza olması sonucu anakartın yanması durumu veya devre dışı kalması söz konusu olabilir. Anakart laptop ve notebook cihazlarınızda merkez parça görevi görmektedir. Tüm donanımsal parçaların bağlantığı ortak merkez olan anakart(motherboard) tamiri ve değişim işlemleri servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

Anakartın Arızalı Olması Nasıl Anlaşılır ?

        Aslında bunu normal kullanıcıların yani müşterilerimizin anlaması zor bir durumdur. Aslen bazı parçalardaki bozuluklar ram bellek, ekran kartı bozulması gibi durumlarda da bilgisayarınızı açamıyorsanız veya güç sorunları varsa bu durumda da anakartın bozulması gibi yanlış teşhis koymanız mümkün. Bunun en doğru tespiti hp servisi merkezimizde uzman teknisyen tarafından yapılması doğrudur. Anakartınızın gerçekten bozuk olduğunu ekibimiz test ettikten sonra anlayabilirsiniz. Böylece bozuk anakartınız ise bu durumda size yapılacaklar konusunda bilgi verilecektir. Bu tür durumlarda tam olarak bilgi sahibi değilseniz kendiniz anakarta bakmaya çalışmayın veya başka bilmeyen birinin müdahale etmesine izin vermeyin. Çünkü çoğu durumlarda sağlam olan veya arızası küçük olan bir durumda bile daha büyük sorunlara yol açılmaktadır. Bu sebeple hp anakart tamir ve değişimi için lütfen servisimize başvurup bilgi alın.

Sorunlarınızı Ertelemeyin !

           Genellikle bilgisayarınızdaki donanımsal bir problem bambaşka problemlere yol açmaktadır. Çoğunlukla müşterilerimiz rastgele gittikleri servislerden daha çok problem yaşayarak ayrılmaktadır. Bunun sebebi servis olarak gözüken ancak bilgisayarlarınız hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerdir.Size önerimiz cihazınızı böyle kişilere emanet ederek küçük olan sorunlarınızın daha büyümesine yol açmayın. Hp laptop ve notebooklarınızda yazılımsal veya donanımsal ne gibi sorun olursa olsun servisimizde incelenerek hızlı şekilde çözüme ulaştırılmaktadır. Bu tür durumlarda en kısa sürede bizi arayabilirsiniz.

Garantili Hp Laptop, Bilgisayar Servisi 

         Servisimizde aldığınız bütün hizmetler garantili ve faturalıdır. Bu sebeple her türlü laptop ve notebook tamiri için güvenle bizi arayabilirsiniz. Bütün donanımsal sorunlarınıza çözümler üretirken bir yandan yazılımsal problemleriniz içinde çözümler sunuyoruz. format, virüs temizleme, genel web güvenlik protokolleri, bilgisayar antivirüs sistemleri gibi birçok yazılımsal konularda da yanınızdayız.

Ankara Hp Servisi, Cihaz Teslim Süreleri

         Çok uzun süre servislerde bekleten, cihazınız için parça bekleniyor diye günlerce sizi erteyen işletmelere inat olabildiğince hızlı çözümler üretiyoruz. Hp bilgisayarlarınız için yedek parça stoklarımızı sürekli güncel tutuyoruz, sahip olduğumuz uzman teknik kadro sayesinde onlarca müşteriye aynı anda aksatmadan hizmet sağlıyoruz. Şehir içi ve şehir dışından elimize ulaşan cihazları dahi servisimize ulaştığı andan itibaren 1 veya işleme göre en geç 2 iş günü içinde teslim ediyoruz.

Hp-Anakart-Tamir-Ve-Degisimi.jpg
bottom of page