top of page
Hp-Servisi-Ankara-Yazıcı-Faks-Fotokopi

Hp Laptop Ekran Değişimi ve Tamiri

Hp laptop Ekran Değişimi İşlemleri Garantili Olarak Servisimizde Aynı Gün Yapılmaktadır.

       Laptoplar günlük yaşantımızda sürekli yanımızda taşıdığımız bilgisayarlar olarak fazlasıyla görev üstlenmektedir. Ancak laptoplar her ne kadar bu yoğun tempoya dayanıklı olarak üretilmiş olsalar da çoğunlukla kullanıcı hatası veya uzun süreden sonra arıza vermektedir. Laptop üzerinde en hassas diyebileceğimiz parçalardan biri Led ekranlardır. Çünkü kırılmaya veya darbelere karşı çatlamaya çok müsait olan ekranların değişim sonrası aynı performansı vermesi için uygun serviste uygun teknik uzman tarafından yapılması gerekmektedir. Bilgisayar ekranlarının değişiminden sonra aynı performans ve kalitede çalışması için servisimizde uzman teknisyen kişi sizin için orjinal olan en uygun modeli seçecektir. Özellikle güvenebileceğiniz serviste bu işlemlerin yapılmasının altını çiziyoruz. Daha sonra mağdur olmamak açısından değiştirilen ekranın orjinal ile değiştirilmesi ve bu değişimi yapan uzman teknisyenin deneyimi ve yeterliliği olması gerekmektedir. Ankara hp servisimizde uzman kadromuz bu konuda her değişim ve tamir işlemini garantili olarak yapmaktadır.

Hp Laptop Ekran Bozulması

        Nadir olarak karşımıza çıkasada ekranların belirli süre sonra bozulması muhtemeldir. Bunun başlıca sebepleri genelde kullanıcı ile alakalıdır. Laptop bilgisayarınızın düşmesi, çarpma, sıvı teması gibi nedenlerle ekranlarınızın veya ekran kartı çipinin yanması gerçekleşebilir. Ekranın belirli bölgelerinin karanlık olması, çizgiler, ekranda pikseller oluşması gibi sorunlarda önceliğimiz var olan ekranı tamir etmektir. Sizin için maddi ve hızlı olan çözüm hangisi ise o yönde karar veriyor olmamız genel müşteri memnuniyetimiz açısından çok önemlidir ve bunun gayet farkındayız. Getirdiğiniz cihaz için uzman teknisyenimiz önce belirli test ve analizler yapacak bu durumdan sonra size nasıl bir yol izleneceği hakkında bilgi verecektir. Bu süreçte hiç bir ücret ödemeden bu bilgiyi tarafımızdan almaktasınız. Örneğin: Ekran kararması, ekranda çizgiler, ekranda pikseller oluşması gibi olaylarda rastgele yerlere cihazınızı emanet etmeden direkt bizi arayabilir ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Laptop Ekranı Değişimi Sonrası Aynı Performans !

        Müşterilerimizin en çok merak ettiği kısımlardan birisi de bu diyebiliriz. Çünkü laptop ekranlarını farklı servislerde değiştirip çok fazla sağlıklı sonuç alamayan o kadar kişi varken bu konuda haklılar. Her zaman bu durumu müşterilerimizin içini rahatlatmak açısından söylüyoruz, servisimizde laptop ekran değişimi garantili yapılmaktadır. Hp laptop modeliniz ne olursa onun orjinaliyle değiştirilmesi ve doğru uygulanması, uzman teknisyen tarafından yapılması çok önemlidir. Servisimizde değiştirilen ve tamir edilen laptop ekranları işlemden sonra test edilir ve tüm testler tamamen uygun olduğunda size teslim edilir. Yani değişim sonrası hiçbir sorun yaşamamanız açısından herşeyi dikkatle yapıyoruz.

Aynı Gün Teslimat !

        Aslında hizmet kalitemizde dikakt çeken en önemli özellik bu diyebiliriz. Günlerce teknik servis beklemekten, önemli işlerinizi serviste olan cihazınız yüzünden ertelemeyin diye teknik uzman personel sayısına ve donanıma sahibiz. Aynı gün içinde onlarca cihaza müdehale edip bakım ve onarım yapacak kapasitede olan servisimiz, şehir dışından elimize ulaşan cihazlar içinde elimize ulaştığı tarihden itibaren en geç 2 iş günü içinde ulaşımını sağlıyoruz. Bu yüzden hızlı ve en kalıcı çözümler için hemen arayarak bize ulaşabilirsiniz !

Hp-Laptop-Ekran-Degisimi.png
bottom of page