• Revoser Teknik

Lenovo Laptop Ekran Değişimi Ankara

Ankara Lenovo servisi merkezimizde tüm lenovo laptop ve notebook bilgisayarlarınız için ekran değişimi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Lenovo laptop ekran değişimi için Ankara'da bulunan servisimize geldiğinizde önce ücretsiz arıza tespit yapılacak ve daha sonra sorunun gerçekten ekrandan kaynaklandığına dair teşhis konulacaktır. Lenovo laptoplar için tüm ekran çeşitleri stoklarımızda sürekli olarak bulunmaktadır. Servisimizde tüm ekran değişimi hizmetleri aynı gün ve orjinal parça ile yapılmaktadır. Tüm değişim hizmetleri 6 ay garantilidir.


Lenovo Laptop Ekran Değişimi Fiyatları


Lenovo laptoplar için ekran değişimi fiyatları laptop modeline ve kullanılan ekran/panel çeşitlerine göre oldukça farklılık göstermektedir. Servisimize geldiğinizde kırık veya arızalı olan ekran çıkartılmakta ve fiyat bilgisi tarafınıza hemen verilmektedir. Genellikle orjinal standart ekran değişimleri 560-1200 TL gibi geniş bir fiyat skalasına sahiptir. En doğru bilgisi servisimize gelerek öğrenebilirsiniz.


Lenovo Laptop Ekran Değişimi Süreleri


Lenovo laptoplar için servisimizde ekran değişimi süreleri genellikle 1 ile 3 saattir. Değişimini yaptığımız tüm ekranları için öncelikle herhangi bir ölü pixel veya fabrikasyon sorunu olup olmadığını kontrol etmekte, testlerin ardından size cihazınızı teslim etmekteyiz.

Lenovo Laptop Ekran Değişimi Ankara

18 görüntüleme

0(312) 229 79 70

info@revoser.com

Toros sokak No: 41/A Sıhhiye, Çankaya/Ankara

( Otoparkımız Mevcuttur )

YUKARI

  • Revoser Bilgisayar - Instagram
  • Revoser - Facebook
  • Revoser - Youtube

© 2018 by Revoser.com. Proudly created with SSCdesign