top of page
  • Yazarın fotoğrafıRevoser Teknik

Lenovo Laptop Sarj Soketi Değişimi

Lenovo laptoplar ve bir çok laptoplarda zamanla kullanıma bağlı olarak sarj soketi parçaları bozulmaktadır. Sarj soketi arızaları denildiği zaman aklımıza ilk gelen şey temassızlık, sarj kablosu hareket ettiğinde sarj kesilmesi sorunları gelir. Bu tür sorunlarda öncelikle belirli durumlarda laptopa gelen enerjinin kesilmesi sonucu laptop bilgisayarınız kapanabilir veya sarj dolmayı bırakabilir. Laptop sarj soketinin kırılması gibi durumlarda ise Lenovo teknik servisi Ankara merkezimizde Lenovo laptop sarj soketi değişimi hizmetlerimiz ile garantili olarak laptop bilgisayarlarınızı eskisi gibi çalışır hale getirmekteyiz.


Laptop Sarj Soketi Arızaları ve Tamiri


Laptop tamiri Ankara merkezimizde bilgisayarlarda genellikle karşımıza çıkan laptop sarj soketi arızalarını sizin için toparladık ve çözüme ulaştırmak adına bir makale hazırladık.

  • Laptop Sarj Soketi Isınıyor: Bu tür durumlarda laptop bilgisayarınız güç entegreleri veya direkt olarak sarj soketinde bir bozulma meydana gelmiştir diyebiliriz. Öncelikle eğer kullandığınız adaptörün voltaj ve amper değerleri laptop bilgisayarınıza uygunsa geriye kalan sorun laptop sarj soketinin bozuk olmasıdır. Bu tür durumlarda servisimize geldiğinizde teknisyen arkadaşlar önce sarj soketinizi, arından anakart güç entegreleri üzerinde arıza tespit yapacak ve hasarlı, bozuk olan parçanın değişimi konusunda size bilgi vereceklerdir.

  • Laptop Sarj Soketi Temassızlık: Laptop bilgisayarınıza bağlı olan adaptörünüzü hareket ettirdiğinizde veya sarj soketinde normalin dışında bir oynama oluyor, sürekli sarj kesilme sorunu yaşıyorsanız sarj soketinin anakarta bağlantı noktalarında bir kopuluk, temassızlık olması muhtemeldir. Bu tür durumlar için servisimizde garantili ve orjinal olarak sarj soketi değişim işlemleri yapılmaktadır. Sarj soketi değişim işlemleri genellikle 1 ile 2 gün içinde tamamlanır ve tüm testleri yapılarak bilgisayarınız tarafınıza teslim edilir.

  • Laptop Sarj Soketi Değişimi Fiyat: Lenovo laptop sarj soketi değişimi hizmetlerimizde genellikle ücretlerimiz 2020 yılına göre oralama 90-220 TL aralığında çıkıyor diyebiliyoruz. Ancak bazı durumlarda yeni nesil gaming laptoplarda yedek parça fiyatları maalesef cihaz modeline ve kullandığı teknolojiye göre farklılık gösterebiliyor. Bu tür durumlarda servisimiz önce ücretsiz arıza tespit yapacak ve daha sonra size fiyat, durum bilgisi paylaşacaktır.


Ankara Lenovo servisimizde laptoplar için sarj soketi değişimleri konusunda sizlere hizmetler sunmaktayız.
Lenovo Laptop Sarj Soketi Değişimi

60 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page