top of page
L1.png

Ankara Yazıcı, Fotokopi, Faks Tamir Servisi

Ankar Hp Servisi - Hp Yazıcı Servisi
Epson Yazıcı ve Projeksiyon Servisi
Ankara Canon Servisi - Canon Yazıcı Servisi
Ankara Samsung Yazıı Servisi
Ankara Lexmark Servisi - Lexmak Yazıcı Servisi
Ankara OKI Servisi - OKI Yazıcı Servisi
Ankara Brother Servisi - Brother Yazıcı Servisi
Ankara Xerox Servisi - Xerox Yazıcı Servisi

Revoser Teknik olarak Ankara yazıcı tamiri servisi vermekteyiz. Her model ve marka yazıcı,faks,fotokopi için tamir, bakım, yedek parça servis hizmetini sağlıyoruz. Getirdiğiniz cihazlar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Üstelik  aldığınız bütün teknik servis hizmetleri faturalı ve garantili olmaktadır. Ankara yazıcı servisi merkezimiz de bütün servis işlemlerinde orjinal parçalar kullanılmakta olup servis işlemlerinin ardından oluşabilecek sorunlar için her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Garantili Tamir Servisi

Piyasada çok fazla servis olduğunu iddia eden firma olmasına rağmen, gerçekten yazıcı, faks ve fotokopi cihazlarınızı çok iyi tanıyan yaklaşık 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip kadromuzla, güvenilir servis anlayışını sizlere sunuyoruz. Bakım ve onarım esnasında kullanılan tüm parçlar orjinal olmakla birlikte, tarafınıza bütün işlemler için garanti sunulmaktadır. Çünkü oluşturduğumuz müşteri portföyünde en çok önem verdiğimiz kısımlardan birisi müşteri geri dönüşleri diyebiliriz.

Aynı Gün Teslimat

Bütün ve marka modellerde hizmet veriyoruz peki bunları nasıl genellikle aynı gün teslimat ediyoruz ? Öncelikle bunun için en önemli etken Ankara yazıcı tamiri uzman teknik kadromuz diyebiliriz. Cihazlarınız hakkında tecrübe sahibi kadromuz, cihazlarınızı çok iyi tanıyor. Getirdiğiniz cihazlar için ilk olarak arıza tespit ve testler yapılmakta. Bu süreçte hızlıca sorun hakkında tespit yapılıp size en hızlı ve kalıcı çözümü sunmak için çalışıyoruz. Çünkü günlerce serviste bekleyen cihazlarınız sizin için hem vakit hemde nakit demek bunu çok iyi biliyoruz.

Tek Servis İçinde Bütün Markalar

Sizler için Revoser'i kurarken aslında ilk hedefimiz buydu. Müşteriler için tek servis içinde ne kadar çok hizmet verebiliriz ? Bu soruya cevap ararken çok çalıştık. Yazıcı Servisi Ankara Teknik uzman kadromuz ve yeterli yatırımla elde ettiğimiz yüksek donanımımız sayesinde her farklı marka cihazınız için farklı servis aramanız artık gerek yok. Çünkü tek adreste aşağıdaki bütün markalar için servisi imkanını topladık.

Ankara Hp Servisi - Hp Servisi
Ankara Canon Servisi - Canon Servisi
Lexmark Servisi - Ankara
Brother Servisi - Ankara
Ankara Epson Servisi - Epsn Yazıcı Tamiri
Samsung Servisi - Ankara
Oki Servisi - Ankara
Xerox Servisi
Yazıcı Grubu Cihazlar Hakkında


Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar
Diğer bir deyişle inkjet yazıcı olarak da adlandırabileceğimiz mürekkep püskürtmeli yazıcılar, adı üzerinde mürekkebin kağıt üzerine püskürtülmesi ile yazma işlemini yaparlar. Sessizliği ile  tercih edilen mürekkep püskürtmeli yazıcılar, evlerde sıklıkla kullanılan bir yazıcı türüdür. Özellikle resim ve renkli yazdırmada farkını ortaya koymaktadır. Dezavantajları uzun süre kullanılmamaları durumunda baskı sorunları ortaya çıkması (kesikli,boş, eksik renkli çıktılar )  ve bunun sonucunda yazıcıdan istenen faydanın sağlanamamasıdır. Bu tip yazıcılar ofislerde, foto stüdyolarında, kırtasiyelerde daha verimli kullanılabilmektedir. Evler için uygun tip yazıcılar değildir. 

Lazer Yazıcılar
Lazer yazıcıların mürekkep püskürtmeli yazıcılara nazaran daha hızlı ve daha kaliteli baskı yapabilmesi nedeni ile profesyonel alanlarda kullanımı yaygındır. Lazer yazıcılar, sıvı mürekkep yerine toner denilen ve kömür tozuna benzeyen baskı malzemesi kullanır. Laser yazıcılar da yazıcının düzenli kullanılmaması problem oluşturmaz. Ayrıca düşük baskı maliyeti bu yazıcıların yaygın kullanılmasına neden olmuştur. Hem ev hem ofis ortamlarında çok yüksek süratli ve kaliteli baskı vererek her türlü yazım ihtiyacını karşılarlar.

 
Nokta Vuruşlu Yazıcılar
Mürekkep püskürtmeli ve lazer yazıcıların kullanımının yaygınlaşması, bu tür yazıcılara göre baskı kalitesinin düşük olması ve daha gürültülü çalışmasından dolayı nokta vuruşlu yazıcılara olan ilgi azalmıştır. Nokta vuruşlu yazıcılar kenarları delikli olan özel bir tür kağıdı (sürekli form) kullanmak üzere dizayn edilmiştir. Bu kağıtlar fatura,irsaliye,dekont, bilet gibi özel evraklardır. E-fatura kullanımı yaygınlaşmaya başladığı için kullanım alanları azalmaktadır. Kullanım ömürleri çok yüksektir (10 yıl ve üzeri). Baskı malzemesi olarak mürekkepli bez şeritleri kullanırlar. Düşük baskı maliyetleri vardır.

Etiket Yazıcılar
Özellikle ticari faaliyet gösteren firmaların sıkça kullandığı etiket yazıcılar, işletmelerin birçok alanda faydalandığı araçlardır. Etiket yazıcılar sayesinde hem zamandan tasarruf sağlanmış olup hem de bununla birlikte geliştirilen teknoloji sayesinde işlerin izlenebilirliği arttırılmıştır. Çoğunlukla bir merkeze bağlı çalışarak iş kontrolü sağlarlar.

Adisyon yazıcıları
Lokanta vs türü yerlerde hesabı müşteriye iletmeyi sağlayan fişleri basan yazıcı türüdür. Bir çok işletmede yaygın olarak kullanılır.

 
Fotoğraf Yazıcıları
Saniyeler içerisinde fotoğraf çekebildiğimiz, akıllı telefonların, fotoğraf makinelerinin yeterli depolama alanlarına sahip olduğu bir dönemde, fotoğraflarını baskılı bir şekilde arşivlemek isteyen kişilerin tercih ettiği  bir yazıcı türüdür. Fotoğraf yazıcılar; hem hobi olarak fotoğraf çeken hem de profesyonel fotoğraf çekimleri yapan kullanıcılarımıza hitap eder. Profosyonel olanlarının fiyatları çok yüksektir . 

bottom of page