top of page
Ankara Canon Servisi

Canon Yazıcı ve Projeksiyon Servisi Ankara

CANON YAZICI FAX FOTOKOPİ PROJEKSİYON TARAYICI TAMİR BAKIM ve YEDEK PARÇA

Evlerimizde sıklıkla kullandığımız, işyerlerinde genellikle sorunsuz kullanımı ile tanıdığımız  Canon marka laser, inkjet ( mürekkepli) yazıcıların  arıza tespit  ve onarımları Canon Servisi bünyesinde  güvenli olarak onarımı yapılır. Orjinal parça ile uzun zaman Canon marka cihazlara hizmet vermiş teknisyenimiz , uygun maliyet, hızlı çözüm faktörleri göz önüne alınarak  cihazlarınızın onarımı sağlanır. Canon laser yazıcıların kağıt sıkıştırma sorunu, kağıt almama, lekeli çıktı , boş sayfa gibi sorunları uygun fiyatlar , kaliteli teknisyenlik  ile kısa sürede çözümlenir. Ankara Canon Servisi merkezinde Elektronik kart temini dışındaki arızalarımız ortalama yarım gün içerisinde çözümlenerek size teslim edilir. Kısa onarım süresi işletmemiz bünyesinde markaya ait yazıcıları çok iyi tanıyan uzman personeli ile sağlanmaktadır.

Canon  yazıcı servisi siz tamam dediğiniz andan itibaren onarıma başlayarak yazıcınızı süratle kullanma olanağını size sağlar.  Canon yazıcı servisi ankara ücretsiz arıza tespiti yaparak size sürpriz maliyet çıkarmaz. Geldiğiniz de  siz  bekleme salonumuzda istirahat ederken cihazınız ilk kontrole alınarak ön tespit yapılır. Eğer arıza belirgin bir arıza ise fiyat bilgisi anında verilir ve bazan saatlik süre içerisinde onarım tamamlanarak cihazınız size teslim edilir.Eğer inceleme gerektiren bir arıza veya parça temini gerektiren bir arıza ise bu aşamada size cihazın sorunu, onarım durumu, onarım süresi ve maliyet ile ilgili bilgi verilir. Siz kabul ederseniz  Ankara Canon Servisi size bildirilen sürede  onarım işlemi tamamlanarak teslim edilir. 

canon yazıcı servis ankara
Ankar Canon Yazici Servisi

Canon Faks ve Fotokopi Servisi

Değişen parça ve işçilik  Canon Teknik Servisi tarafından yapılan onarım, işçilik, parça değişimleri size bildireceğimiz süre kadar gerçek koruma altındadır. Bu  süre içerisinde olumsuzluk yaşarsanız  Ankara Canon yazıcı servisi  size bir bedel yansıtmadan cihaza müdahale edecektir. Ankara Canon Servisi ile cihazınız eski performansına dönecektir.  Cihazınızı bize emanet ettiğiniz süre veya garantide olduğu süre boyunca yetkili teknisyenden cihaz ile ilgili  bilgi, kullanılacak malzeme ve onarım detayları gibi  konular da iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca cihazı teslim aldıktan sonra sorun yaşarsanız  lütfen onarımı yapan teknisyen arkadaşımızı arayın.

Canon Projeksiyon Servisi

Canon projeksiyon servisi merkezimizde projeksiyon cihazlarınız için bakım, onarım, tamir ve yedek parça hizmetlerimiz bulunmaktadır. Canon marka projeksiyonlarınız için lamba değişimleri, teknik arıza sorunları, görüntü alamama vb. sık yaşanan problemleri gün içinde hızlıca uzman teknik ekibimiz tarafından çözümlenir. Ayrıca projeksiyon cihazlarınız için periyodik bakımlar servisimiz tarafından üstlenilmekte olup, daha önceden oluşabilecek arızaların önüne geçmekteyiz. Çünkü bakımsız bırakılan projeksiyon cihazı arızalarında size zaman ve para kaybı getireceğinin farkında olmalısınız. Servisimizde bütün işlemler faturalı ve garantili yapılmaktadır. Canon Projeksiyon servisi Ankara merkezimizde projeksiyon cihazlarınız için en hızlı ve makul fiyatlarda arıza onarımları sağlanmaktadır.

Canon Projeksiyon Servisi
bottom of page