top of page
Ankara Epson Servisi

Epson Yazıcı ve Projeksiyon Tamir Servisi

         Evinizde, işyerinizde,sınıfınızda bulunan Epson inkjet ve laser yazıcılarınızın bakım ve onarımları Ankara Epson Servisi'nde orjinal parça kullanılarak yapılır. Epson L serisi yazıcılarda sıklıkla karşılaşılan baskı kafası tıkanması, eksik renkli baskı sorunlarının onarımları Epson servisi nde yüksek başarı oranı ile çözümlenir. Ayrıca atık mürekkep pedi doldu hatası 10 dakika içerisinde giderilerek, yazıcınızı süratle kullanma olanağını size sağlar.  Epson  yazıcı Servisimize onarım veya kontrol için getirdiğiniz cihazlar için Ankara Epson Servisi içinde öncelikle sorun belirlenir. Arıza tespit ücretsizdir. 2. aşamada size sorun ve onarım şekli ve maliyet ile ilgili bilgi verilir. Siz onay verdiğiniz taktirde Epson yazıcı servisimiz de onarımınız size bildirilen sürede tamamlanarak teslim edilir. Yapılan bütün işlemler Epson yazıcı servisi tarafından garantili yapılır. Garanti süresi içerisinde sorun yaşamanız durumunda Epson yazıcı servisi sizden ücret talep etmeden onarımı yapacaktır. Epson servisi ile cihazınız güvence altında olup, cihazın serviste kaldığı süre boyunca yetkili teknisyenden cihaz ile ilgili  bilgi, kullanılacak malzeme ve onarım detayları gibi  konular da iletişime geçebilirsiniz. Mürekkep pedi hatalarında siz salonumuzda çayınızı yudumlarken Ankara Epson Servisi teknisyenimiz onarımı tamamlayarak hızla işinizin başına dönmenize yardımcı olacaktır.

Epson marka yazıcı, tarayıcı, faks makinesi gibi bütün modellerdeki cihazlarınız için bakım,onarım tamir hizmeti vermekteyiz. Bütün teknik servis işlemlerimiz fatura ve garantili olmakla birlikte getirdiğiniz cihazlar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

epson-servisi-yazici-fotokopi-tamir.jpg
epson-servisi-projeksiyon-tamiri-garanti

Epson Projeksiyon Servisi

Epson projeksiyon servisi merkezimizde sizler için projeksiyon cihazlarınızın tüm modellerine teknik servis hizmeti vermeyi hedeflemiştik. Bütün modellerde projeksiyon cihazlarınız için lamba değişimi, periyodik bakımları, yedek parçaları satışı yanısıra bütün teknik servis işlemlerimiz garantilidir. Ayrıca projeksiyon cihazlarınız için teknik servis tercih ederken dikkatli olmanızı öneriyoruz. Çünkü piyasada çok projeksiyon cihazları için tamir yaptığını iddia eden ama sonucunda müşterilerimizi mağdur eden birçok işletme konusunda bilgimiz var. Projeksiyon cihazlarınız için periyodik bakımlarını Revoser güvencesi altında yaptırabildiğiniz gibi bütün tamir ve bakım hizmetleri için tarafınıza fatura verilmektedir.

Epson yazıcıların toner dolumu firmamız tarafından aynı gün içinde hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır. Epson yazıcılarınız için her modele uygun toner stoklarımız bulunmaktadır. Kullandığımız tonerler direkt orjinal olmakta ve sizlere daha sonrası için sıkıntı yaratmasın diye önce test edilip daha sonra uygulanmaktadır.

epson-servisi-toner-dolumu.jpg
bottom of page