top of page

Dell Laptop-Notebook Klavye

Dell Laptop-Notebook Orjinal Klavye

      Dell laptop ve notebooklar için orjinal klavye çeşitleri sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Ankara Dell Servisi merkezimizde klavye değişim işlemleri 30 dk. gibi bir sürede garantili olarak yapılmaktadır.

dell-ankara-laptop-klavye-degisimi-satis

Laptop Klavye Değişimi, Laptop Sıvı Teması

       Genellikle müşterilerimizin en çok şikayetçi olduğu konulardan biri laptop üzerine sıvı dökülmesi ve bu durumda klavye, anakart gibi parçaların zarar görmesi diyebiliriz. Bu tür işlemlerde servisimizde öncelikle uzman teknisyenimiz gerekli kontrol ve testleri yaparak sorun direkt klavyede ise klavyeyi değiştirmektedir. Dell Servisi merkezimde kullandığımız tüm yedek parçalar orjinal ve faturalı olmakla birlikte takılan klavyelerde orjinaldir. Markasız satın alınan klavye ve değişimlerde genellikle belirli süre sonra arıza çıkartmakta, bazı tuşların basmaması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple kısa süre sonra tekrar sorun yaşamamak için servisimize gelerek en uygun fiyat ve kalitede klavye değişimi işlemlerinizi kısa süre içinde garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Laptop Klavye Fiyatları ve Değişimi

     Dell laptop klavyesi fiyatları genellikle bilgisayarın modeline göre, 40tl ile 250tl arasında değişmektedir. Burada önemli olan klavye değişimi yaptırırken bu işlemin mutlaka orjinal değişim ve faturalı olduğuna emin olmalısınız. Laptop klavyesi değişimi işleminden sonra tekrar sorun yaşamamanız açısından yaptırdığınız servis çok önemlidir. Çünkü klavye değişimi yapılırken doğru bağlantı yapılması ve işini bilen kişiler tarafından yapılması ilerleyen süreçlerde eskisi gibi performans göstermesi demektir.

     Dell Klavye, Dell Türkçe Klavye, Dell Laptop klavye, Dell Türkçe Kalvye, Dell Laptop Klavye, Dell Notebook Klavye fiyatı, Dell Klavye satışı, Dell Klavye fiyatı.

dell-ankara-orjinal-klavye-degisimi.png
bottom of page