top of page

Dell Laptop Ekran Değişimi

Laptop Ekran Değişimi ve Tamiri

Dell laptop ve notebooklarınız için farklı modellerde ve çeşitlerde ekranlar sürekli stoklarımızda bulunmakta. Laptop ekran değişimi sıklıkla yaptığımız işlemler arasında olduğu için bütün hizmetlerimiz gibi takılan ekranlar içinde garanti vermekteyiz. Çünkü birçok serviste kullanılan ve orjinal olmayan ekranlar laptop ekran tamiri yaparken kullanıldığında daha sonralarda laptop üzerinde farklı problemlere yol açmaktadır. Bu sebeple özellikle ekran değişimi yaparken seçilen ekran cihazınız ile uyumlu ve orjinal olmalıdır. Dell Servisimizde yaptığımız tüm değişimlerde orjinal parça ve faturalı hizmetler yapmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin mağduriyetinin önüne geçmiş bulunmaktayız. Tüm dell model laptop ve notebooklarınızın ekran tamiri ve  değişimi için güvenle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dell-laptop-ekran-degisimi-garantili.png

Laptop Ekran Çatlaması veya Kırılması

Laptop ekranlarının çatlaması ve kırılması durumlarında değişim için servisimizde yaklaşık 45 dk. gibi bir sürede sizlerin zamanını almadan çözüme ulaşıyoruz. Yeterli uzman teknisyen sayımız ve en yeni teknolojik araçlarla bütün servis işlerimizde sürelerimizi maksimum seviyede tutuyoruz. Özellikle farklı laptop modellerinde ve markalarında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından yapılan bütün değişimler için garanti sunmaktayız. Unutmayın ki serviste yapılan işlemlerde kullanılan yedek parça ve malzemeler kadar teknisyenlerin cihazlarınız hakkında tecrübeye sahip olması da oldukça önemlidir.

Laptop Ekran Değişimi Fiyatı

Genellikle cihazların marka ve modeline göre bu sorunun cevabı değişmekte. Malum olarak ülkemizde artan dolar kuru sebebiyle bugün dell inspiron ekran fiyatı 70$ olabilirken ertesi gün daha düşük veya pahalı olmakta. Ancak genel bi ortalama sunacak olursak bu 350-850tl arasında değişiyor diyebiliriz. Çünkü servisimizde olabildiğince en uygun fiyatta olabilmesi için düşük kurdan aldığımız ekranlar müşterilerimizin için sürekli karlı olmaktadır. Sürekli geniş olan stoklarımızda tüm modelleriniz için ekran çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu sebeple fiyat olara piyasanın biraz daha altında ve garantili ekran değişimi için hiç düşünmeden firmamızı tercih edebilirsiniz.

Laptop Ekran Çeşitleri

Laptop ve notebook cihazlarınızın ekranları genellikle yaygın olarak Lcd ekran olarak üretilmektedir. Ancak bazı modellerde led ekran olma durumuda mevcuttur. Led ve lcd ekran arasındaki farklara bakacak olursak, led ekranlar genellikle daha büyük boyuttaki inç ekranlarda performans açısından daha iyi görsellik sağlamaktadır. Ancak lcd ekran panelleri de laptoplarda fazlasıyla yaygın kullanım alanına sahiptir. Genellikle cihazınızın servisimize geldiği andan itibaren yaklaşık 30dk içinde modeli ve çeşidi belirlenir ve ona en uygun ekran seçimi ve değişimi hakkında size bilgi verilir.

dell-garantili-laptop-ekran-degisimi.png
bottom of page