top of page

Acer Laptop Anakart Tamiri ve Değişimi

Acer Teknik Servisi merkezimizde asus laptoplar için garantili olarak anakart tamiri ve anakart değişimi hizmetlerini yapmaktayız. Acer laptoplarda bütün hizmetlerimiz garantili ve faturalı yapılmakla birlikte müşterilerimiz için daima geri dönüşlere önem vermekteyiz. Amacımız her zaman Acer Servisi olarak kalıcı müşteriler biriktirmek ve kalıcı çözümler üretmektir.

Acer Laptop Anakart Tamiri

Servisimizde ilk olarak gelen anakart sorunu olan laptoplar için ücretsiz arıza tespit yapılmaktadır. Yapılan arıza tespitlerin ardından tamir ile kurtarabileceğimiz tüm ankartları tamir ederek kurtarmaktayız. Laptoplarda anakart değişim ücretleri maalesef yüksek olduğu için amacımız her zaman kurtarılabilecek kartlar için tamirler gerçekleştirmekteyiz. Servisimizde anakartlarda ekran kartı chip değişimi dahil birçok teknik ve detaylı müdehaleleri yapabilecek donanımlara sahip durumdayız. Acer laptop anakart tamiri için servisimizde en teknolojik donanımlara ve uzman teknisyen kadrosuna sahip durumdayız.

Acer Laptop Anakart Değişimi

Acer laptoplar için Acer Servisi Ankara merkezimizde tamiri mümkün olmayan direkt olarak değiştirilmesi gereken anakartlar için acer laptop anakart değişim hizmetlerimiz garantili olarak yapılmaktadır. Anakart(motherboard) genel olarak laptoplarda merkezi beyin görevini görmektedir. Bilgisayarlarınızdaki tüm aksamların bağlandığı parça olarak görebiliriz. Diğer tüm aksamların kontrolü ve yönetimi anakart üzerinden gerçekleşir. Laptop anakart değişimi bu sebeple biraz maaliyetli olacağı için servisimizde genellikle tamire mümkün olmayacak türden işlemci arızaları gibi ağır durumlarda kart değişimi yapmaktayız. Uzman teknisyenlerimiz sizler için kartlara ücretsiz arıza tespit yaparak durumunu ve fiyat bilgisini sizinle paylaştıktan sonra onayınız doğrultusunda anakart değişimi için işlemlere başlayacaktır.

acer-laptop-anakart-tamiri-ve-degisimi.j
bottom of page