top of page

Acer Laptop Ekran-Panel  Değişimi

Ankara'da Acer Servisi hizmeti veren firmamızda tüm acer laptop ve notebooklar için led ekran ve ldc ekran yani panel değişimi hizmetleri garantili olarak yapılmaktadır. Genellikle laptoplarda çarpma ve düşmeye bağlı meydana gelen ekran çatlaması, laptop ekran kırılması, laptop iç ekran kırılması gibi sorunlar için servisimizde laptop ekran değişimi hizmetleri aynı gün yapılmaktadır.

Acer Laptop Ekran Değişimi Çeşitleri

Acer laptoplarda da diğer laptoplarda olduğu gibi düşük ve yüksek çözünürlüklü panel olarak farklı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Acer laptop servisi merkezimizde geldiğinizde öncelikle cihazınız için ücretsiz arıza tespit yapılır. Daha sonra laptop bilgisayarınızda bulunan panel numarası ve panel çözünürlük bilgileri kontrol edilir, ardından size işlem ücreti ve sahip olduğunuz panelin birebir orjinal değişimi için fiyat verilir. Bilgisayarınızda kullanılan panel eğer yüksek çözünürlüklü panel ise onun yerine aynı şekilde özellikleri karşılayacak türden orjinal panel kullanılmalıdır. Aksi takdirde ucuz veya farklı türden panel kullanıldığında görüntü alınsa dahi kısa süre sonra görüntü kayıpları ve ekranda kararma problemleri ortaya çıkacaktır. Bu sebeple laptop ekran paneli değişimi işlemlerinizi güvendiğiniz servislerde yaptırmanız çok önemlidir.

acer-laptop-ekran-degisimi.jpg

Acer Laptop ve Notebooklar için her çeşit lcd ve led panel çeşitleri servisimizde sürekli olarak stokta bulunmaktadır. Değişim işlemleri aynı gün garantili olarak yapılır.

Acer Laptop Ekran Değişimi için Garanti Süreleri

Acer laptoplar için servisimizde yapılan tüm ekran değişimi işlemleri garantili yapılmaktadır. Özellikle üzerinde durduğumuz nokta sürekli olarak müşterilerimizin servisimizden memnun ayrılması ve daha sonra oluşabilecek problemler adına onlara garanti sunabilmemizdir. Acer Laptop Servisi Ankara olarak yaptığımız tüm ekran değişimi işlemleri için 6 ay garanti vermekteyiz. Kullanıcı hatası dışında oluşabilecek olan tüm görüntü kayıpları ve ekran problemleri için yaptırdığınız tüm işlemlerde direkt olarak servisimize başvurabilir ve destek alabilirsiniz.

bottom of page