top of page

Acer Laptop Klavye Değişimi

Acer Laptoplar için servisimizde acer laptop klavye değişimi gibi tüm hizmetler aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Acer Servisi Ankara olarak tüm hizmetlerimize garanti ve fatura sağlamaktayız. Bu sebeple oluşabilecek tüm sorunlarda müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmekteyiz.

Acer Laptop Klavye Çeşitleri

Acer laptoplar için bir çok farklı tür modelde klavye çeşitleri sürekli olarak servisimizde stoklarda bulunmaktadır. Öncelikle klavyeleri çeşit olarak ayıran en büyük etken ışıklı ve ışıksız olması diyebiliriz. Farklı acer modellerinde örneğin acer nitro klavye çeşitleri genel olarak ışıklı yapıdadır. Bu yapıda klavyelerin soket bağlantıları farklı yapıda olduğu gibi klavye tuşları da yapısı gereği ışık geçirgen özelliktedir. Acer teknik servisi merkezimizde tüm acer modelleri için stoklarımızda sürekli olarak güncel klavye çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır.

acer-laptop-klavye-degisimi-ankara.jpg

Acer Laptop ve notebooklar için klavye değişimleri servisimizde aynı gün garantili olarak yapılmaktadır. Klavye değişimi için ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişim bölümünden iletişime geçebilir, laptop bilgisayarınıza ait klavye stok bilgisini sorgulatabilirsiniz. 

Acer Laptop Klavye Değişimi İçin Garanti Süreleri

Acer servisi merkezimizde özellikle dikkat ettiğimiz en önemli hususlardan biri yapılan tüm işlemlerde müşterilerimize garanti sağlamak diyebiliriz. Yapılan teknik servis hizmetleri veya parça değişimi işlemlerinde müşterilerimize 3 ay ve 6 ay olarak çeşitli garanti süreleri sağlamaktayız. Böylelikle müşterilerimizin her zaman kendini güvende hissetmesini sağlayabildik diyebiliriz.

bottom of page