top of page
  • Yazarın fotoğrafıRevoser Teknik

Laptop Ekran Değişimi Ankara


Laptop ekran değişimi için Ankara'da hizmet veren firmamızda tüm hizmetlerimiz orjinal parça desteği ile garantili olarak yapılmaktadır. Laptop ekran değişimi Ankara merkezimizde özellikle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına en hızlı sürede yanıtlayabilmek adına tüm parçaların stoklarını hazırda tutmaktayız. Laptop tamiri Ankara servisimiz bu konuda sizlere en hızlı ve garantili işlemleri sunmayı hedeflerken daima satış sonrası memnuniyetinizi ve oluşacak tüm sorunlarda garanti sunmayı da göz önünde bulundurmaktadır. Gündelik hayatta hem okul hem de iş ortamlarında çok fazla kullanım alanına sahip laptop bilgisayarların ekranlarının kırılması ve zarar görmesi çok muhtemel ve sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Sizler için hazırladığımız makalede laptop ekran değişimi fiyatı, laptop ekran değişimi nasıl yapılır?, laptop ekran değişimi ne kadar sürer gibi tüm soruların cevaplarını açıklayacağız.

Revoser laptop ekran değişimi Ankara, Çankaya merkezi.
Laptop Ekran Değişimi Ankara

Laptop Ekran Değişimi Fiyatı?


Ankara'da sizlere en hızlı sürelerde laptop ekran değişimlerini gerçekleştirirken her zaman müşterilerimiz için daima orjinal parça garantisi göz önünde bulundurmaktayız. Laptop ekran değişimi fiyatı ise servisimizde tamamen marka, model ve çözünürlük kalitelerine göre panel gruplarında değişmektedir. Laptop ekran değişim ücreti 2021 yılı ile standart 15.6'' paneller ve 14.0'' gibi panel çeşitlerine göre de çok değişkenlik göstermeye başlamıştır. Laptop ekran değişimleri için şuanda servisimizde başlangıç fiyatları 620 TL ile başlamakta olup 1650 TL değerine kadar yükselmektedir. Buradaki en önemli etkenler ekranların boyutu, ekranların çözünürlüğü, ekranların sahip olduğu IPS ve diğer türlü özellikleridir. Çünkü örnek verecek olursak aynı çözünürlük kalitesine sahip Asus laptop ekran değişimi farklı ücretlerde çıkarken, Lenovo laptop ekran değişimi ücretleri çok daha farklı ücretlerde çıkmaktadır. Bu tamamen firmaların kullandığı panellerin özellikleri ve niteliklerine bağlıdır.


Laptop Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?


Servisimizde laptop ekran değişimi süresi ortalama gün içindeki yoğunluklara göre 1 ile 3 iş saatidir. Birçok marka ve model için hazırda sürekli olarak stoklarımızda orjinal laptop ekran çeşitleri bulunmaktadır. Ancak bazı durumlarda 17'' ekranların çok farklı özelliklere sahip olanları veya normal 60hz dışında çok daha farklı 144hz gibi yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesine sahip panellerde eğer hazırda yoksa teslimat süremiz 1 iş günü sonrasıdır. Laptop ekran değişimi ne kadar sürer? diye soran tüm müşterilerimiz servisimize geldiğinde en hızlı sürede hizmet vermek adına hemen gerekli işlemlere başlıyor ve durum hakkında anlık olarak bilgi sunuyoruz.


Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?


Laptop ekran değişimi nasıl yapılır? diye soracak olursak; Servisimizde eski ekranın çıkartılıp, sistemde ona uygun panelin taratılmasıyla başlamaktadır. Sistem ekranın sahip olduğu koda göre bize aynı paneli göstermektedir. Bu sebeple aynı çözünürlük aynı özelliklerde orjinal değişim için teknisyen stok ve fiyat kontrolü yapabilmektedir. Ardından fiyat bilgisi müşteriye sunulmaktadır. Laptop ekran değişimi müşteri tarafından onaylandığında stoklarda hazır paneller için değişim işlemleri hemen başlamaktadır. Servisimizde laptop bilgisayarınıza en uygun panel çeşitleri ve fiyatları, stok bilgileri için bizlere daima iletişim bölümünden ulaşabilir, merak ettiğiniz diğer sorular için cevaplara ulaşabilirsiniz.

40 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page