top of page
Ankara Canon Yazıcı Servisi

Canon Yazıcı Servisi Ankara

Canon Yazıcılar için Garantili Teknik Servis

Canon Yazıcı Servisi Ankara merkezimizde canon marka yazıcılar için garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Piyasada çok fazla kullanım alanlarına sahip olan Canon yazıcılar da belirli aralıklarla arıza durumuna düşebilir. Arızalanan veya bakıma ihtiyaç duyan Canon yazıcılarınızı servisimize getirdiğinizde önce ücretsiz arıza tespit yapılır, hemen ardından durum ile alakalı sizlere bilgi verilir. Genellikle iş yerlerinde kullanılan yazıcılarınızın günlerce serviste beklemesi sizin için hiç olumlu değildir. Bu tür durumların tamamen farkındayız ve kendimizi bu yönde oldukça geliştirdik diyebiliriz. Servisimizde yazıcılar için arıza tespitler 1 iş günü içinde yapılmaktadır. Bir çok sorunda ise yazıcılarınızı aynı gün teslim edecek şekilde hizmet vermekteyiz.

canon-yazici-servisi-ankara.jpg

Canon Yazıcı Servisi

Canon Yazıcı Servisi olarak firmamızda yaptığımız tüm hizmetler garanti kapsamında yapıldığı gibi en hızlı ve kalıcı çözümler ürettiğimizin altını çizmek istiyoruz. Canon yazıcılar için teknik servis hizmeti veren firmamızda ekip üyelerimiz yıllarca yazıcı tamiri konusunda tecrübe sahibidir. Bu sebeple canon marka yazıcılarınızın modeli ne olursa olsun bunlar hakkında üstün teknik donanıma sahip kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Canon Yazıcı Hataları

Canon Servisi Ankara merkezimize gelen en yaygın canon yazıcı hatalarından biri de 5b00 hatası yani atık mürekkep pedi dolu hatasıdır diyebiliriz. Bu hata yazıcınızın firma tarafından yazım ömrünün dolu ve atık mürekkep pedinin resetlenmesi gerektiğini belirtir. Servisimizde bu hata 15dk gibi bir sürede çözülür. Canon yazıcı silik basıyor gibi sorunlar ise genellikle mürekkepli yazıcıların uzun süre bekletilmesinden dolayı yaşanan kafa tıkanıklığından kaynaklıdır. Bu sorunlarda servisimizde önceliğimiz her zaman düşük maliyet ile yazıcınızı tamir etmektir. Bu sebeple öncelikle yazıcı baskı kafası açma işlemleri uygulanır ve bu işlemler ortalama 1 iş günü sürer. Bunun sonucunda %70 oranlarda olumlu verim almaktayız. Yazıcı kafası açıldıktan sonra tekrar yazıcınız eskisi gibi çalışmaya ve temiz baskılar vermeye devam edecektir.

bottom of page