top of page

Asus Servisleri Ankara

        Asus Servisi olarak tüm asus marka laptop, notebook ve projeksiyon cihazlarınız için bakım, onarım hizmeti vermekteyiz. Servisimizde yapılan tüm hizmetler revoser garantili ve faturalıdır. Farklı modellerdeki asus cihazlarınız için farklı servisler aramanıza gerek yok ! Asus servisleri ankara diye düşününce akla gelen ilk servislerden olmamızın en başlıca sebeplerinden biri merkezi konumda olmamızdır diyebiliriz.

asus-servisleri-ankara.png

Yakınınızdaki En İyi Asus Servisi

        Birçok teknik servise göre merkezi konumda olmamız, yaptığımız tüm servis işlemlerinde garanti sunuyor olmamızdır diyebiliriz. Ekstra durumlar için müşterilerimizin mağdur olmaması adına her zaman müşterilerimizin yanındayız. Şehir merkezinde Eti mahallesi, Toros sokak istikametinde ve tüm toplu taşıma araçlarına yakın, sıhhiye-kızılaya yürüme mesafesindeki servisimize her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Projeksiyon, Laptop, Notebook Tamir Servisi

        Evet tek servis demişken özellikle bu kısmı atlamayalım ki tüm asus modellerine teknik servis hizmeti sunuyoruz. Asus marka Projeksiyon, Laptop ve Notebooklarınız için tamir, bakım ve yedek parça için her zaman güvenebileceğiniz adres olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Hızlı Servis, Kalıcı Çözümler

        Sizi günlerce gereksiz yere bekleten işletmelere inat servis hızımızı en üst seviyede tutuyoruz. Örneğin getirdiğiniz cihaz için yaklaşık 1-2 saat içinde arıza tespiti yapıyor ve size durum hakkında bilgi veriyoruz. Bu ana kadar hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Arıza tespitlerimiz ücretsizdir ! Ardından teknik uzman personelimiz size durum hakkında bilgi verecek ve yapılacak işlemleri anlatacaktır. Yaptırılmasını istediğiniz işlemler ne olursa olsun istisnalar dışında aynı gün veya en geç iki iş günü içinde cihazları teslim ediyoruz. Bu durum biraz gerçekten uzak gelebilir ama bunu gerçekleştirmek için tüm teknik donanım ve teknik uzman personel sayısına sahibiz. Şehir dışından gönderilen cihazlar için elimize ulaştığı günden itibaren bu durum geçerlidir. Bir an önce cihazınızın size eskisi gibi çalışır durumda teslim edilmesi ve işinizi/özel hayatınızı aksatmamanız için her gün daha fazlası için çalışıyoruz.

asus-servisi-ankara.png
bottom of page