top of page

Asus Ekran Kartı Satış - Tamir ve Chip Değişimi

Asus Laptop ve Notebooklarınız için her modele uygun ekran kartı satışımız, tamir ve chip değişim

hizmetimiz bulunmaktadır.

        Laptop ve notebooklarınız da ekran gelmemesi, ekranda karartı veya çizgiler olması, ekranda beyazlık olması gibi sorunlar genelde ekran kartı arızası olduğuna işaret etmektedir. Bozulan, arızalanan laptop ve notebook ekran kartlarının tamir edilmesi, asus ekran kartı chip değişimi, asus ekran kartı değişimi gibi hizmetlerimiz ankara asus servisi merkezimizde hızlı ve kalıcı olarak çözülmektedir.

asus-ekran-karti-degisimi.png

Asus Ekran Kartı Tamiri

        Servisimize getirdiğiniz laptop ve notebooklar için öncelikle uzman teknisyen çalışanımız belirli test ve analizler yaparak tam sorunun ekran kartında mı veya başka bir parçada olup olmadığını kontrol etmektedir. Getirdiğiniz Laptop ve notebooklar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Test ve denemeler bitince eğer sorun ekran kartındaysa size gerekli bilgiler verilecek ve çözüm yolu hakkında bilgi verilecektir. Genellikle ilk hedefimiz ekran kartını veya arıza olan kısmı tamir edip onarmaktır. Her zaman müşterilerimiz için en hızlı ve uygun fiyatta çözümü sunmayı hedefliyoruz. Çünkü günümüzde dolarla orantılı olarak artan parça fiyatları sebebiyle müşterilerimizin de en çok çekindiği kısım parça değişmesi çok masraf çıkması. Bütün bunların gayet farkında olarak ilk hedefimiz kurtarılabilecek durumda olan parçanın tamir işlemidir.

Asus Ekran Kartı Chip Değişimi

        Tüm teknik uzman kadro ve donanıma sahip olan servisimizde ilk amacımız dışarıdan tamamen bağımsız bir servis kurmaktı. Yani getirdiğiniz laptop ve notebooklar için dışarıdan bağımsız olarak tek serviste tüm işlerinizin çözülmesini hedefleyerek Revoser Teknik çatısı altında toplandık diyebiliriz. Bu sebeple ekran kartlarınız için yanan veya arızalanan chip değişimi işlemleri direkt servisimizde yapılmaktadır. Dışarıda bu işlemleri yaptığını iddia eden servisler genelde bu tür işlemleri dışarıda yaptırmakta ve bunun için ekstra komisyon alıp fiyatları yükseltmektedirler. Ekran kartı chip değişimi işleriniz için hiç düşünmeden servisimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Asus Ekran Kartı Satışı

        Yükseltmek veya arızalanan laptop ekran kartını değiştirmek istiyorsanız yine aynı şekilde servisimize başvurabilir laptop veya notebook cihazınıza en uygun ekran kartı seçimini uzman teknisyen çalışanımız ile yapabilirsiniz. Genelde günlük hayatta kullandığımız bilgisayarlarımız güncellemeler ve güncellenen program, yazılımlar sebebiyle zamanla bizlere yetersiz gelmektedir. Bu sebepten bilgisayarlarınızın hız/performans dengesinde önemli konuma sahip olarak ekran kartlarını bir süre sonra değiştirmek isteyen müşterilerimiz de oldukça fazladır. Bilgisayarda nasıl bir ekran kartına ihtiyacınız var, Ekran kartı çeşitlerinde performans/fiyat dengesi nasıldır bu tür konular için de asus servisi merkezimizden destek alabilirsiniz.

ankara-asus-servisi-ekran-karti-degisimi
bottom of page