top of page

Ankara Asus Servisi | Asus Batarya, Pil

Asus Laptop ve Notebooklarınız için Orjinal Batarya Çeşitleri

        Asus laptop ve notebooklarınız için orjinal batarya çeşitleri sürekli stoklarımızda bulunmaktadır. Kullandığınız cihazlarda genellikle uzun süre prizde kullanıma bağlı olarak bataryalar ömürlerini kaybetmektedir. Gelişen teknolojiyle bağlantılı olarak bilgisayar kullanım sürelerimiz de artmakta. Bu sebeple genellikle bataryalarımızın değiştirlmesi gereken zamanlar oluyor. Değiştirdiğiniz bataryanın kullandığınız modele uyumsuz olması, orjinal olmaması durumunda tekrar bilgisayarınızda ısınma ve çabuk kapanma sorunları yaşatacaktır. Bu sebeple güvendiğiniz servislerden batarya sipariş ediniz veya Ankara Asus Servisi merkezimize cihazınızı getirip burada uygun modelde uygun batarya seçimini uzman teknisyenimiz sizin için yapabilir.

ankara-asus-servisi-batarya-pil-satisi.j

Asus Laptop ve Notebook Batarya Seçimi

        Asus marka bütün laptop ve notebook batarya seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri bataryanın gücü yani ''mAh'' seviyesidir. Uzun süreli kullanımlarınız oluyor ve her zaman sarj için kendinize uygun noktalar bulamıyorsanız en iyi seçim olarak bataryanızın cihaz modeline uygun en yüksek dereceye sahip olmasına dikkat ediniz. Asus notebook ve laptoplar için bizden alacağınız orjinal bataryalar ile hem cihazınızın ömrünü uzatabilir hemde cihazınız için en güvenli seçimi yapmış olabilirsiniz.

        Bataryalarınızın ömrünü uzatmak için yine izleyebileceğiniz bir yol olarak sürekli olarak bataryanız tamamen boşalmasını beklemeden prize takıp sarj etmenizdir. Yani sarj minimum seviyedeyken tekrar doldurmanız batarya sağlığı açısından önemlidir. Eğer laptop normal batarya kullanımına göre yine çok ısınıyor ve çabuk sarjı bitiyorsa servisimizde durumla alakalı batarya testi ve incelemesi yapılmaktadır. Böylece tam olarak bataryaya veya neye ihtiyacınız olduğunu anlayıp sizin için en uygun çözümü sunabiliriz.

asus-batarya-pil.jpg
bottom of page