top of page

Revoser® Ankara - Garantili Servis

Bütün marka ve modellere tek merkezden garantili çözümler.

V5.jpg

Tüm Marka ve Modeller için Tek Servis !

        Farklı marka ve modellerde farklı servis aramak gerçekten zor olmalı. Tamda bu yüzden Revoser® Bilgisayar olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir merkez kurduk diyebiliriz. Bütün marka ve modellere destek verebilecek uzman kadroya ve donanıma sahibiz. Sizi günlerce bekletip üstelik getirdiğiniz laptop hakkında hiç bir fikri olmadan başka yerlerde işlem yaptıran işletmelerden müşterilerimiz çok fazla mağdur olmakta. Öncelikle belirtmek isteriz ki tüm servis işlemleri kendi merkezimizde yapılmakta olup, tamamen dışarıdan bağımsız kurumsal destek vermekteyiz.

Garantili Servis Hizmetleri

        Revoser® merkezimizde tüm marka ve modellere kurumsal destek vermekteyiz. Ankara'da uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ve donanım ile birlikte sizlere yaptığımız tüm hizmetlerde garanti sunuyoruz. Servisimizde yapılan tüm arızalara yönelik teşhisler ücretsizdir.

Bilgisayar Bakım ve Onarım

        Merkezimizde tüm hizmetlerden sonra oluşabilecek tüm mağduriyetlerin önüne geçmek adına Revoser'de sizler için tüm hizmetlere garanti veriyoruz. Bununla birlikte kullanılan yedek parça ve orjinal parça desteklerinde fiyatlar için en minimum düzeyi tutmak için elimizden geleni yapmaktayız. Müşteri kitlemizin en yoğun kısmı öğrenciler olduğunun farkındayız ve bu konuda da yapılan hizmetlerde sizler için en uygun fiyatlı kalıcı çözümleri hedefliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

        Servis olarak daima müşterilerimizin dönüşüne ve yorumlarına dikkat ediyoruz. Bilgisayarlarınızda yaşanan tüm sorunlar için hizmetlerden sonra bizleri değerlendirmenizi isteriz. Yüzlerce yoruma ve müşteri dönüşüne sahibiz. Bu konuda Ankara'da sahip olduğumuz Google yorumları ile yüzlerce müşteri referansına sahibiz. İşletmemizi tercih eden tüm müşterilerimizin memnuniyetle ayrılması en önemli konulardan birisidir.

bottom of page