top of page
Hp-Servisi-Ankara-Yazıcı-Faks-Fotokopi

Ankara Hp Plotter Servisi

Hp marka plotter makinelerinizin tüm sorunları Ankara Hp Plotter Servisi merkezinde garantili ve faturalı olarak çözülmektedir. Plotter tamir servisi olarak teknik ekibimizin sektör tecrübesi 10 yılı aşkın olmakla birlikte bütün yeterli donanım ve parça durumuna sahibiz. İşimizin ilk ilkesi hızlı ve kalıcı çözümler üretmek diyebiliriz. Modeli ne olursa olsun bütün plotter cihazlarınız için önce ön inceleme ve test ardından yapılacak işlem hakkında tarafınıza bilgi verilir. Bu aşamada arıza tespitlerimiz ücretsizdir. Sorunlarınız için güvenebileceğiniz servis seçmeye dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü Ankara'da birçok firma plotter tamiri yaptığını iddia etse de, yanlış servis seçimi size para ve zaman kaybı olarak dönmektedir. En çok müşteri dönüşlerinden birisi de yanlış servislerde çözüm aramalarıdır. Plotter'larınız için yazılımsal ve donanımsal sorunlarınızda servisimizi tercih etmeniz için en kısa sürede sizleri de aramızda görmek isteriz.

ankara-plotter-tamir-servisi.jpg

Plotter Yedek Parça

Plotter'larınız için sürekli bütün modellerinize göre yedek parça stoklarımızda bulundurmaktayız. Türkiye geneli satın almak istediğiniz yedek parçalar için bizlere telefondan veya iletişim formumuzdan ulaşabliirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Plotter Bakım Sözleşmesi

Plotter cihazlarınızın başlıca arıza sebepleri de bakımsız ve yoğun kullanıma maruz kalmasıdır. Sizin yerinize Plotter'larınızın periyodik bakımlarını takip ediyor ve bütün oplası arızaların önüne geçmiş oluyoruz. Plotter cihazlarında oluşacak bütün arıza ve bakım için sizleride servisimize bekliyoruz.

hp-plotter-tamir-servisi.jpg
bottom of page