top of page
Ankara Xerox Yazıcı Servisi

Ankara Xerox Servisi

           Xerox laser yazıcılarınızın bakım ve onarımları Ankara Xerox Yazıcı Servisi'nde orjinal parça kullanılarak,  Xerox makinaları iyi tanıyan teknisyen arkadaşlarımız ile azami dikkat ile yapılır. Xerox serisi yazıcılarda sıklıkla ortaya çıkan çizgili çıktı, kağıt sıkıştırma,kağıt almama,  Xerox workcentre 3100 model yazılarda çok karşılaşılan silik kopya veya çıktı, Xerox yazıcı servisi nde yüksek başarı oranı ile çözümlenir. Ankara Xerox Servisi onayınızı takiben işlem başlayarak yazıcınızı süratle kullanma olanağını size sağlar. Xerox Teknik Servisimizde arıza tespit için ücret almaz. İlk aşamada siz çayınızı bekleme salonumuzda yudumlarken cihazınız ilk işleme alınarak kısa bir kontrol yapılır. 2. aşamada size cihazın sorunu, onarım durumu ve maliyet ile ilgili bilgi verilir. Siz onay verdiğiniz taktirde servisimiz de bazen size bildirilen sürede bazan o süreden önce onarım işlemi tamamlanarak teslim edilir.

xerox-servisi-ankara.jpg

Xerox Yazıcı Servisi Ankara

       Yapılan bütün işlemler Ankara Xerox Yazıcı Servisi nin verdiği garanti süresince korumamız altındadır. Bu süre içerisinde tekrarlayabilecek arıza durumunda Xerox Servisi Ankara sizden ücret talep etmeden onarımı yapacaktır. Xerox  yazıcı servisi ile cihazınız bilgili ve yetkili teknisyen denetiminde olup, cihazın serviste kaldığı süre boyunca yetkili teknisyenden cihaz ile ilgili  bilgi, kullanılacak malzeme ve onarım detayları gibi  konular da iletişim sağlayabilirsiniz. 

Xerox Yazıcı Tamiri ve Bakım

      Xerox Yazıcı Tamiri merkezimizde tüm xerox modellerine garantili hizmet veren teknik servisimiz, ayrıca yazıcı parçaları yedek parça konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Xerox Yazıcı Toner dolumu için servisimizde A kalite dolum yapılmaktadır. Yapılan toner dolumları hem yazıcınızın toner tasarrufu hemde uzun süreli kullanımındaki sağlıklı çalışması açısından önemlidir.

Xerox Fotokopi Tamir Servisi

      Xerox Fotokopi Servisi olarak fotokopi cihazlarınızın tamir bakım ve onarımlarını genellikle aynı gün içinde yapılmaktadır. Servisimizde tüm hizmetler en geç 1 iş günü sonrasına teslim edilmek üzere planlanmıştır. Günlerce gereksiz yere sizleri bekleten diğer servislerden ziyade Xerox Ankara Servisi olarak müşterilerimizin zaman ve para kaybını önlemek adına tüm detayları düşündük diyebiliriz.

bottom of page