top of page

Ankara Projeksiyon Lamba Değişimi ve Servisi

Projeksiyon Cihazları İçin Orjinal Lamba Değişimi

Projeksiyon Lambaları Değişimi

ankara-projeksiyon-lamba-degisimi-servis

      Ankara'da projeksiyon servisi hizmeti veren firmamızda tüm marka ve model projeksiyon cihazlarınız için lamba değişim hizmetleri garantili olarak yapılmaktadır. Projeksiyon teknik servisi merkezimizde lamba değişimleri için sadece orjinal lamba kullanımı yapılmaktadır. Böylece müşterilerimize her değişen lamba için 1.000 saat görüntü ve 1 yıl garanti vermekteyiz.

Lamba Değişim Fiyatları

        Servisimizde projeksiyon lambaları için belirlenen fiyatlar kur üzerinden olduğu için sürekli değişiklik göstermektedir diyebiliriz. Projeksiyon lamba değişimi fiyatları? gibi düşünecek olursak bunların genel ortalaması 410 TL gibi fiyatlardan başlayıp daha da artmaktadır. Her zaman müşterilerimize projeksiyon lamba tamiri konusunda güvenebilecekleri servis seçmeleri konusunda uyarmaktayız. Özellikle piyasada çok fazla bulunan muadil ve kalitesiz lambalardan tasarruf edeceğini düşünerek yapılan değişimlerde kısa süre sonra oluşacak arızalar ile size daha çok para ve zaman kaybına yol açacaktır.

Projeksiyon Tamiri ve Bakımları

Projeksiyon Teknik Servisi olarak bizleri tercih ettiğinizde servisimizde yapılan tüm projeksiyon tamiri ve lamba değişimi işlemlerinde projeksiyon bakımı ücretsiz yapılmaktadır. Uzun zaman kullanımda projeksiyon cihazlarınızda fan temizliği, mercek temizliği ve iç donanımın yeterli soğuklukta çalışması için soğutucu temizlikleri son derece önemlidir. Servisimizde projeksiyon cihazları konusunda uzun yıllardır teknik tecrübeye sahip uzman personel kadromuzla sizlere garantili ve güvenli servis sağlamaktayız.

ankara-projeksiyon-lamba-tamiri-servisi.
bottom of page